SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUPLEMENTY 10 RAZY TANIEJ !!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha a pod jakimi yhasłami szukać w ksiązce telefonicznej to po 1.
Po 2 jak waże 70 kg :( to musze brać 140g białka i z jaką odrzywką. (Może nie zrozumiałem sensu ? )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19683
jeszcze jedno
mi ono lepiej wchodzi ,gdy jest slabiej rozcienczone :)
( pije absolutnie bez zadnych dodatkow i nie wiem co wam w nim nie smakuje :P
Pilem duzo gorsze rzeczy....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ej i nie ma ograńiczeń w jedzeniu białka jeśli chodzi o długość takiej diety . Czy trzeba robić przerwy ?? I mam pytać o białko w proszku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Jakich ograniczeń w jedzeniu białka?
Białko jesz od urodzenia i będziesz jadł aż do śmierci.
A taką ilość (minimum 2g/1kg wagi) musisz jeść dopóki będziesz ćwiczył kulturystykę.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja pływam ale Thx za potpowiedź i szukałem tak sobie w książce telefonuicznej ale zabardzo nie wiem pod jakim hasłem szukać takiej hurtowni wiesz moze ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Niestety, ale GŁÓWNY MODERATOR pokasował wszystkie moje wypowiedzi w których był telefon lub adres internetowy ovopolu. W jednym z postów był też adres mojego sklepu.
Dziwne, bo z dawania namiarów na ovopol nie miałem żadnych korzyści, wręcz przeciwnie.
Skoro tak zrobił to widocznie ma rację, choć czasami gdy obserwuję to wszystko to odechciewa mi się uczestniczyć w życiu forum. (szkoda że ten sam mod zostawia, a nawet chętnie sam podaje inne adresy internetowe, a właściwie jeden z nich).
Jeśli ktoś chce adres lub telefon ovopolu niech pisze na maila sonbaty@sfd.pl
Jeszcze raz powtarzam, 666 - nie odpisuj mi już za co to skasowałeś, bo to wiem i pod względem regulaminowym masz rację.
A pod względem moralnym ... może niech inni się wypowiedzą.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taaa biznes is biznes...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
UWAGA!!! 666 niedługo będzie usuwał posty podające namiary na hipermarkety i apteki w których można kupić glukoze )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ta, a jedynym sklepem który będzie można podać będzie www.************.tv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co powiecie na nastepujacy suplement po treningowy:

1 litr mleka 0.5%.
30 gram bialka
30-40 gram wegla
do 5g tluszczu.

Postac plynna. Dostepny w kazdym sklepie. Cena ok 2pln. Zdrowy. Z pewnoscia bez sterydow.

Krasnall
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki z Czech

Następny temat

A CO SADZICIE O ..

WHEY premium