SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka/ BIAŁKO

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
ziomy co sobie zszamać ?

chodzi mi o białeczko które łyknę jako MRP tak mniej wiecej koło 14.30

generalnie siedze w jednym miejscu o 10-19 , i trzech posilkow twarogowych nie wcisne a dwa to za malo bialka wiec w srodek poleci jakieś baiłeczko , co radzicie łyknąć smak, jakość , sens ???

wheya, blenda ?

chyba isobolic nutrabolicsa ?

dawać propozycje !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
hop, hop czy ktoś jeszcze tu pisze ?

doraźnie problem sie sam rozwiązał gdyż rzut oka na półkę ujawnił że to białko :





ma date do konca kwietnia , wiec postanowiłem "sie poswiecic" i zdjąć je z regału i zjeść , cóż moge powiedziec po 2 porcjach , wanilka ok - słodka jak to z kanady ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17354
moze Matrixa 5 Syntraxa

" bez diety nie ma atlety "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
raczej nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
najlepiej mieszanke białek np

Olimp System Protein 80
Whey Protein Complex
Prologatum z Biogenixa

Zmieniony przez - DEXTROZER w dniu 2009-04-20 12:44:36

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
z olimpa mam x5 w domku do awaryjnej dosypki , prolo z oczywistych powodow odpada , generalnie cos o lepszych walorach smakowych niż olek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
chodzi o smak ,łykasz i koniec ja się nie rozkoszuje smakami supli ale każdy ma inne zdanie

pozdrawiam

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402342
Skoro ma to być mrp to może to- Perfect Body MRP z Olimpu. powinno spełnić Twoje oczekiwania choc nie wiem jak to wypada pod wzg.smaku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
syntha-6 byloby idealne.

ugotuj Pan kuraka i zmieszaj z warzywami i ryzem jako salatke na zimno - i zjedz. Zamiast tego twarogu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
po prostu zastosować odmienne posiłki, ze smakiem.

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2064
Volu-Mass z SANa lub Golda z Optimum Nutrition.

Co to za posiłki twarogowe? J.w. - sałatka na zimno i jazda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
panowie , propozycje posilkow odpadają , jest to za duzy nakład pracy i nie offtopujmy w tym kierunku

lece na lowcarbie a wegle zawsze gdzieś w szamie sie przemycą wiec dostarczanie ich jeszcze w suplementach jest dla mnie niecelowe

aktualnie mam dwa typy : nutrabolic isobolic , dymatize whey elite GOURMET (z kazeiną)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HiTec Protein 80

Następny temat

Jak brać Ragnarok z Millennium?

WHEY premium