SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozwój działu UDERZANE - propozycje

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Witam. Od niedawna pomagam Kaskowi w opiece nad naszym działem. Nie da się ukryć, że wszystkie działy SW przeżywają pewien kryzys, ale jestem przekonany, że z Waszą pomocą to się zmieni.
Dobre forum to przede wszystkim aktywni, merytoryczni użytkownicy, proszę Was więc o włączenie się w akcję uzdrawiania. Skoro forum jest dla nas wszystkich, nie chcę, żeby jakiekolwiek zmiany zachodziły bez Waszego udziału. Zacznijmy może od aktywności w kreacji pomysłów na rozwój działu.
Moim zdaniem mamy następujące priorytety
1) PORZĄDEK
W tym celu proponuję założenie trzech postów:
- JAK ĆWICZYĆ - tu będziemy wklejali linki oraz nasze przemyślenia na temat treningu a także zadawali pytania na ten temat
- CO ĆWICZYĆ - tu proponuję skoncentrować się na podwieszonym poście SKUTECZNOŚĆ W SW, gdzie będziemy mogli drążyć temat do woli
- GDZIE ĆWICZYĆ - tu zadajemy wszelkie pytania dotyczące klubów.
2) ZACHĘTA DO AKTYWNOŚCI
Najlepszą zachętą będzie jakość działu i naszych dyskusji. Niemnij zapewne nikt się nie obrazi, jeśli w przyszłości zachęta będzie bardziej wymierna. Myślę, że uda nam się organizować raz na jakiś czas rozmaite konkursy oraz testy suplementów.
3) ZACHĘTA DLA NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW
Co tu dużo mówić. Głoście sławę SFD gdzie popadnie! Zapraszajcie znajomych, zakładajcie posty, udzielajcie się jak najwięcej, wklejajcie linki w blogach. Stwórzmy tu wspólnie atmosferę, w której każdy będzie się czuł dobrze, gdzie nie trzeba się bać, że za byle głupotkę wyłapuje się bana. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku. Po prostu pokażmy klasę.
4) POZNAMY SIĘ!
Tradcyjnie spampościk wydaje mi się dobrym rozwiązaniem
Teraz zapraszam do dyskusji na temat tych pomysłów, jak również przedstawiania własnych propozycji i spostrzeżeń. Szczególnie liczę oczywiście na naszego starego wyjadacza Kaska!

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Panie i panowie, wbijać się https://www.sfd.pl/KONKURS_DZIAŁU_UDERZANE!!!_-_300zł_do_wygrania!!!-t355741.html 

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 305 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5861
Bardzo dobry pomysł kopt i gratuluje moda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
dzięki Tynks. Czekam na dalsze opinie i jutro postaram się powcielać conieco w życie, pozakładać posty i powklejać stosowne linki

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1365 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11945
Pomysł dobry ale wiesz jak to będzie: wejdzie nowy i pierwsze co (nawet nie czytając) zakłada temat "co wybrać?" "pomóżcie" itp. bo będzie myślał że jak nie założy nowego tematu to nikt mu nie podpowie (wiem z autopsji bo sam tak robiłem jak byłem nowy )

Listen, think, solve

Death, taxes, Fedor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
ale będzie przynajmniej gdzie go odesłać a temat można wyautować.
Ech... dobrze, że chociaż Wy tu zaglądacie panowie tradycyjni

Zmieniony przez - kopt w dniu 2007-09-13 15:45:27

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 140 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26682
no działaj działaj bo pusto tu

when you're not training somebody else is training to kick your ass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
noooo, zostałem modem 5 użytkowników Żarcik oczywiście. Zresztą niedługo będą nas tysiące

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
... niedługo będą nas tysiące - po tej gali MMA w parku obok AWF-u
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Nie ma to jak swierza krew. Jestem za.
Sugestie
- jak cwiczyc - takie dyskusje tocza sie non-stop i chyba to one podnosza poziom dzialu. I to poubdza forum wiec tworzac 1 temat momim zdaniem nie bedzie to dobre.
Co cwiczyc - skutecznosc ? - uwazam ze nie ma co zawerzac do 1 tematu. Nazwa dzialu to uderzane i kazdy sport uderzany powinien miec tu swobode niezaleznie o od skutecznosci.
Gdzie cwiczyc juz chyba jest.
Dobra sprawa ze ktos podszedl z pelna werwa do modernizacji dzialu.
kopt pisz o wszystkich pomyslach. Osobiscie sie juz troche wypalilem dlatego podobaja mi sie Twoje nowatorskie pomysly

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2040
Ja uwazam, ze nalezaloby przy okazji zrobic porzadek z podwieszonymi postami. Niektore nie zasluguja na podwieszenie np. Walki Mike Tysona. Nie umniejszajac temu swietnemu bokserowi trzeba sie zastanowic czy naprawde podwieszenie jest konieczne? Ile z podanych linkow jest aktualna? Bardzo duzo jest podwieszonych tematow, wiecej niz w obszerniejszych forach. Wiekszosc bym odwiesil i zrobil w zamian temat "Spis tresci" zawierajacy najatrakcyjniejsze tematy. Znalazloby sie tam na pewno cos o treningu SW z silownia i suplementacji w SW, jaki sprzet wybrac. Takich pytan na forum jest duzo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zakup Rekawic MASTERS

Następny temat

10 prostych zasad dlaczego mówić kosom NIE

WHEY premium