SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Regeneracja??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47481
Witam
Nie wiem czemu ale podczas treningu na dana partie miesniowa mam słaba pompe i w ogole czuje po sobie ze obwody zmalały.Zamierzam wlasnie zrobic dłuższy odpoczynek od treningów. Nie wiem czy tydzien wystarczy?? A jesli dłuzszy to by miało to by jakieś powaznjejsze spadki siły.masy...?? Tak wlasciwie to po jakim okresie cwiczen robi sie przerwe w treningach ?? co dwa miesiace?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
zrob sobie z tydzien przerwy i tydzien lekkich treningow . I zmien plan

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Ja też nie wiem dlaczego tak masz, ponieważ niczego o sobie nie powiedziałeś. Bez jakichkolwiek danych, do udzielenia pomocy przydałby się jasnowidz a nie sportowiec ;)

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47481
co mam podac ?? plan ?? plan zmieniam co jakies 2 miesiace cwiczenia tez ale nie za bardzo bo cwicze w warunkach domowych-sztanga,sztangielki,drazek-nic specjalnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
No to skąd ktoś ma wiedzieć dlaczego nie masz pompy, jeżeli nie wiadomo jak ćwiczysz, jakie ćwiczenia robisz, jakie przerwy, ile powtórzeń?
Nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
wg. mnie pompa zalezy od intensywnosci treningu.

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
wg. mnie pompa zależy także od ilości i jakości zjedzonych węgli przed treningiem, i ogólnie od diety

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Nie zgadzam się. Kiedy ćwiczę rano - przeważnie ćwiczę na czczo, a pompa jest za***ista. Pompa zależy od ilości krwi, która napłynie do mięśnia - a jedzenie nie ma zbyt dużego wpływu na to.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47481
Dobra dajcie sobie spokoj z ta pompa...Mi chodziło co ile robi sie totalną przerwe w treningach i jak długo ona ma trwac?? Zgodze sie z kolega ze przed popołudniem jest extra pompka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Przerwa zależy właśnie od intensywności treningu i od możliwości regeneracji, jeżeli ktoś ćwiczy leciutko, to przerwy mu niepotrzebne. Jeśli się katuje - to przydadzą się choć 2 miechy wakacji.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
ja terz niedlugo ma zamiar robic regeneracje w grudniu po 4 miesieczniej przerwie poworcilem do trenigow od razu zaczolem trenowac na mase bez wprowadzenia ani trenigu o mniejszej intesywnosci .Obecie jestem na cyklu mono +nitro zaczolem go 23 stycznia i skoncze 5 marca po tym cyklu mam zamiar zrobic regeneracje 4 tygodnie jedak nie wiem jakiego ceizaru ma uzyc np jak robie na klatke na plskiej lawce ciezarem 70 kg seire po 10 pow to o ile powinie nem zmieszyc ciezar wiem ze pwoinienem zrobic w seri po 10-12 pow z zapasem 3 pow

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Partia priorytetowa - w jaki dzien?

Następny temat

trening maturzysty

WHEY premium