SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej - brak efektów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 314 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2205
ja w ogole nie licze kalorii ;] poprostu ucinam je lub dodaje aktywnosci;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6346
Ja jakbym nie liczyl kalori i robil wszystko na oko to wychodzi mi 1500 kcal na minus.
Musze wszystko dokladnie w apce liczyc i wazyc zeby zrobic te 3000 kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 314 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2205
Ogolnie nie robie to tak na oko;) poprostu gdy jestem na masie i mam zaczynac redukcje ,nie zwiekszam kcal tylko poprostu obserwuje wage oraz zapisuje obwody , jezeli waga sie nie zmienia wiem ze jestem w hilansie na 0 i wtedy ucinam kalorie w dol dodajac stopniowo aktywnosci obserwujac przy tym wage oraz obwody ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6346
no rozumiem. wiesz nie ważne jakim sposobem ważne żeby działało.


Zmieniony przez - Przemo1722 w dniu 2016-12-24 14:36:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6346
odebrałem dzisiaj wyniki badań, może ktoś na nie zerknąć?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
samo tsh to mało, brakuje do pełnego obrazu ft3, ft4 ponadto mocz mogłeś zrobić, lipidogram.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6346
ale rozumiem, że te wyniki są okej?

badania robię aby sprawdzić czy moja stagnacja nie wiąże się ze stanem zdrowia.
napisz mi proszę co jeszcze zrobić aby wszystko było kompletne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Morfologia okej, OB okej (chociaż czulsze jest zdecydowanie bardziej CRP) natomiast obraz TSH to mało, jak wyżej wspomniałam zrób FT3, FT$ (to niestety prywatnie) ponadto kortyzol, testosteron (też prywatnie) i na NFZ jeszcze lipidogram pełny (HDL, LDL, cholesterol całkowity oraz trójglicerydy).
Dzień przed badaniem nie wykonuj treningu, pozostań w 11-12h poście więc jak masz na 7 badania, to około 20 max ostatni posiłek. By ten obraz był miarodajny (szczególnie lipidogram w tym wypadku).
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6346
Hej wszystkim w nowym roku!
Wrzucam kolejne badania (lipidogram, testosteron, CRP, kortyzol, FT3 i FT4).
Waga mimo starań dalej w miejscu, nic nie ubywa z fatu.

Jak badania?





Zmieniony przez - Przemo1722 w dniu 2017-01-03 15:08:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Kiepska konwersja LDL i HDL "dobry" cholesterol nisko. Testosteron tez dość nisko. A TSH robiles?
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny

Następny temat

Ocet jabłkowy i jego właściwości

WHEY premium