SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej - brak efektów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Zapisz sie prywatnie...:) bo na nfz zobaczy,ze w normie i tyle po wizycie. Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Teraz widzę,ze popełniłam błąd - ft3 powinno oscylować w górnych granicach okolo 70%, natomiast ft4 okolo 50%. Dobrze byś tez oznaczyl witaminę D, b12, magnez,potas,wapń, żelazo ferrytryne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6326
Ogarnie się :) rodzinnemu dam tylko zerknąć a reszte endo prywatnie. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6326
Witam.

Jestem po wizycie u endokrynologa.
Pani doktor powiedziala, ze osoby otyle z reguły maja niski poziom testosteronu i nie mam sie czym martwic.

Zrobila tez USG tarczycy i powiedziała, ze tarczyca ok.

Zeby podniesc FT4 dostałem Euthyrox 25. To w zasadzie wszystko czego sie dowiedziałem, Pani doktor powiedziała, ze nie ma pojęcia dlaczego nie moge schudnac.

Waga juz od poltora miesiąca stoi na 102,8kg, obwody tez. Jestem teraz na deficycie 500 kcal. Diety przestrzegam, caly czas trenuje 3 x w tygodniu. Moze w końcu cos się ruszy. Jesli nie to pomysle chyba o jakims T3, efedrynie albo clenie bo brak rezultatow odbiera mi motywacje :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76062 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755008
Zgadza się. Jednak ten niski poziom testosteronu u osób otyłych, czy u osób z bardzo niskim poziomem tkanki tłuszczowej z reguły wynika nie tylko z powodu ilości tkanki tłuszczowej. Odnośnie ostatniego zdania, to polecam przemyśleć kilka razy. Efekty na pewno będą. Trzeba czasu i cierpliwości.
2

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1127 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68536
Dieta wcześniej była marna. Mam wątpliwości czy się poprawiła, bo wypisek nie widzę (może słabo patrzę...). W tej sytuacji można sobie gdybać do śmierci, dlaczego idzie tak, a nie inaczej. A już myślenie o mocniejszych środkach, to w ogóle absurd - masz na razie nieduże problemy, a chyba chcesz sobie narobić większych... Tu trzeba znaleźć źródło problemów zdrowotnych (jeśli takie są), pracować nad dietą, a nie kombinować od najgorszej strony. Pozdrawiam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76062 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755008
Rzeczywiście, warto zacząć jeszcze raz i wrzucić rozpiskę kilku dni diety, opis aktywności, ilości snu.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6326
Wrzucę później swój trening, zapotrzebowanie, dietę i wszystkie inne informacje tak żeby to jeszcze raz wszystko podsumować i poszukać problemu. Tego clenu itp. nie bierzcie na poważnie, zdaję sobie sprawę, że jak coś kuleje u podstaw to żaden środek mi nie pomoże.

Mam jeszcze pytanie:
Czy jako osoba, która zaczyna przygodę z siłownią i nie zgromadziłem jeszcze dużej ilości mięśnia muszę trzymać się tych 2g białka/kg czy powiedzmy 1,6g wystarczy? Z tego co wiem na redukcji mięśni mi nie przybędzie, a chciałbym znaleźć optymalną wartość białka bez przesadzania.


Zmieniony przez - Przemo1722 w dniu 2017-01-10 11:23:12
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Na redukcji warto tego białka mieć nieco więcej.

Podpiszę się obiema rękoma, pod Domerem. Fakt niskiego testosteronu - owszem zazwyczaj (o ile nie zawsze) jest u osób z otyłością, ale mało kiedy wiąże się to tylko z samą otyłością.

Wrzuć dietę jak poradzili wyżej, by móc zobaczyć jak przedstawia się teraz.
Ponadto sen, regeneracja, relaks.
Trening jak wygląda?
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6326
Jade jeszcze do rodzinnego wlasnie skonsultować wyniki. Jak wrócę opisze wszystko zeby sytuacja byla jasna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny

Następny temat

Ocet jabłkowy i jego właściwości

WHEY premium