SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej - brak efektów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6319
dziękuję za pomoc!
wprowadzę teraz deficyt 500 kcal (2g białko, 1g tłuszcze, reszta węgle), będę starał się zróżnicować dietę i dokupię tran
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6319
Dziękuję za link. Na tych kcal jestem ok miesiaca, wychodzi na to, ze na redukcji musze sie "objadac" bo ciezko mi dobic nawet do 2700kcal.
Po świętach musze zrobic TSH czy jest wszystko ok z tarczyca.
Skorzystalem rowniez z oferty Fabryki Sily i czekam na profesjonalna diete od nich. Mam nadzieję, ze wszystko wróci do normy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 314 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2205
Tak naprawde dieta z fb niczym nie odbiega od diety ulonej przez samego sb;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6319
Wiem, ze mozna samemu ale ja sie na tym nie znam. Mysle, ze jak wydam pare zloty na diete od kogos kto sie na tym zna to beda z tego tylko same profity.

Ja juz raz sobie ukladalem i chyba wystarczy :)


Zmieniony przez - Przemo1722 w dniu 2016-12-24 10:13:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Nie interesuje nas (Ciebie również nie powinno) to jak zmienia się masa ciała. Ważne są obwody, poziom tkanki tłuszczowej i wygląd sylwetki. Jak masa ciała nie spada, a spada obwód w pasie, to wręcz idealnie.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
Daruj sobie fabrykę siły a znajdź sobie odpowiedniego trenera który będzie Cię kierował w odpowiednim kierunku . Napewno w Twojej okolicy znajdziesz odpowiedniego specjalisty . Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 79 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4840
FBW stosujesz - to bardzo dobry trening na "rekompozycję" sylwetki. Spróbuj zwiększyć intensywność, skróć przerwy między seriami. Z czasem dojdziesz intuicyjnie ile można z organizmu wycisnąć. Ale do tego trzeba duużo więcej i lepiej jeść. Wołowina, jaja, ryby, wszystko ze świeżymi warzywami.. Dietetyk ułoży dietę - OK. Po jakimś czasie przestaniesz liczyć kalorie, zapewniam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 314 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2205
albo kalorie beda dodawane na oko;] znam to skądś ;] od fit specjalistwo ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 79 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4840
Kalorie co do joty muszą jak najbardziej liczyć ludzie, którzy zapuszczali się latami. Jedli byle co i byle jak. Albo zawodowcy gdzie masa i rzeźba jest ponad wszystko. Przeciętny człowiek po dojściu do normy niekoniecznie musi odważać każdego kotleta i każdą miarkę kaszy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny

Następny temat

Ocet jabłkowy i jego właściwości

WHEY premium