SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja pytanie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 189 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79782
Mam pytanko, od tygodnia robię już redukcje, ćwiczę z kolegą. Zawsze myślałem ze na redukcji robi się dużo powtórzeń, i krótki odpoczynek.
Jednak przed rozpoczęciem gubienia fatu, dużo czytałem, i natrafiłem na artykuł:
https://www.sfd.pl/[ART]_RZEŹBA-t569190.html

Od razu mi się spodobało, gdyż lubię duże ciężary.
Przez ten tydzień robiłem rampę,lub maksymalnie 8 powtórzeń z progresja w zależności od cwiczenia, oraz na ćwiczenia izolowane 12-15.

I teraz mam pytanie jak zdecydowałem się na taki trening to jak ma to wyglądać z odpoczynkiem między seriami oraz ćwiczeniami ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Jak zawsze to samo pytanie i uwaga - odżywianie ogarnięte jest? Bez tego trening guzik da. Ja preferuję zawsze czy na redukcji czy na masie spore ciężary różne zakresy 5-3-1 5x5 po 8-12 , 12-15 czy dropsety i odpoczynki 45-60s.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
myślę, ze może być podobnie jak na masie- raczej ponżej 5-6powt. bym nie schodził; przy takim zkresie dość długie przerwy porównywalne z "masowymi"

im bardziej izolowane tym mogą -i powinny- być coraz krótsze, właściwie maksymalnie krótkie przy zachwaniu jednak minimum odpoczynku... choć właściwie najwydajniej byłoby zachować dość długie przerwy pomiędzy ćwiczeniami na poszczególne grupy, a ułozyć trening np. w sserie i tutaj szukać intensywności i objętości treningowej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 189 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79782
Dieta jest, bez tego bym się nie zabierał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót na siłownie po długiej przerwie

Następny temat

podzial parti + 2 razy klata na tydzien

WHEY premium