SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja dla kobiet :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Ruda_29 z działu Ladies Sport.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 129
Hej :)
Postanowiłam, że wezmę się za moją pierwszą redukcję.
Mam sylwetkę "androidalną" czyli "mezomorficzną". Okropnie szybko nabieram tkanki mięśniowej, naprawdę. Nawet przy własnym ciężarze swojego ciała szybko przybieram suchej masy. Tkanki tłuszczowej nie łapie zbyt szybko, muszę się o to nieźle postarać. Wiadomo... U kobiety nie wygląda to najlepiej... Trenuję siatkówkę przez całe życie i uwierzcie, że moje uda to... No... No właśnie... Postanowiłam, że trochę się zredukuje. Dlaczego piszę ciągle o redukcji, a nie jak każda kobieta "OH, CHCĘ SCHUDNĄĆ!"? Bo ja biorę to na poważnie. Liczę kalorie i makroskładniki. Opieram się głównie na tym, a nie na warzywach owocach i innych duperelach, o których piszą w artykułach "jak schudnąć?".
Tak więc.
Waga: 62kg
Wzrost: 168
Zapotrzebowanie kaloryczne: ok. 2100kcal
Deficyt: -500 kcal (wiem, wiem ;)) )
Makro: (ze względu na mezo postanowiłam, że zrezygnuje troche z białka na korzyść tłuszczu) wegle 50% białko 25% tłuszcz 25% (W201g B101g T45g)

+ Nie zależy mi już na budowaniu masy, więc nawet jak zejdzie mi troche mięśni to będę szczęśliwa (uwierzcie, że wiem co mówię, nie piszcie o spadku metabolizmu itd bo wiadomo ze spadek masy to nie jest moj glowny cel)

Co o takich makro myslicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Zdjecia, ankieta, dieta - poproszę.

https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2014-03-23 10:01:31

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja, proszę o pomoc:)

Następny temat

Bardzo chce schudnac mam hashimoto i jestem po 2 ciazach

WHEY premium