SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przebyta droga i dalsza walka :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2450
Więc tak walkę ze sobą zacząłem ok. w połowie lipca niestety nie mam żadnej foty zrobionej specjalnie. Jak się uda to może coś znajdę aby ukazać choć ogólny wygląd w sumie to sam jestem ciekaw bo nie robiłem takiego porównania fot czy będzie widać różnice natomiast przedstawię moje pomiary w których widać różnicę

Ogólnie to tak mam 176 wzrostu 19 lat odkąd pamiętam zawsze miałem problem z wagą w dzieciństwie miałem silna alergię i astmę nie wiem w sumie czym mnie szprycowali więc to mogło mi trochę na mącić w hormonach ważne ze przeszło zostały delikatne objawy alergii ale mniejsza z tym. Ze sportem bywało różnie były jakieś sezonowe zajawki kiedyś nawet z kumplem przez dłuższy czas ćwiczyłem w domowej siłowni jego ojca byłem młody (14-15 lat) ale wyrośnięty jak zwykle posiadałem nadwagę i podczas tego okresu przybyło mi bardzo dużo mięśni rosłem w oczach jednak tłuszcz nie uciekał a skóra nie nadążała i zaczęły robić mi się rozstępy na klatce i na bicepsach pewnego razu zobaczyła to moja matka i to był koniec mojej siłowni czego żałuję do dziś.... z czasem zaczęło mnie coraz bardziej zalewać i tak osiągnąłem wagę 104 kg, a rozstępy porobiły mi się wszędzie przez to że się tak spasłem.
Wreszcie postanowiłem coś z sobą zrobić i tak rozpoczęła się moja walka.


Na początku ok. 15.07.09

waga 104 kg
pas 102
talia na wysokości pępka 115
udo 77
biceps 37
klatka wdech 118
wyglądało to tragicznie

rozpocząłem treningi obwodowe przystosowane pod własne możliwości fizyczne i możliwość wykonywania ich w domu oraz zacząłem trzymać dietę

11.08.09

waga 95 kg
pas 98
talia na wysokości pępka 108
udo 71
biceps 37
klatka wdech 115
biodra 111
przedramię 31
łydka 42
kark 39

10.09.09

gdzieś od tego czasu zaprzestałem prawie treningu po prostu sobie od puściłem z braku czasu dietę jako taką trzymałem

waga 90 kg
pas 95
talia na wysokości pępka 103
udo 69
biceps 36,5
klatka 111
biodra 108

14.10.09

waga 87
pas 93
talia na wysokości pępka 102
udo 67
biceps 35,5
klatka 110
biodra 107
przedramię 30,5
łydka 41

z racji tego że zaprzestałem całkowicie trening a dieta była słabiutka a w sumie to jej wcale nie było tylko tyle że starałem się nie jadać syfu (zbyt często ;p)
więcej pomiarów niema ponieważ były zbędne

Jednak wiedziałem ze to nie koniec i....

21.01.10

waga 87
pas 96
talia na wysokości pępka 103
udo 68
biceps 35
klatka 115
biodra 107
łydka 41

uzbierałem trochę motywacji i postanowiłem ponownie zacząć walkę
zdobyłem rowerek stacjonarny dzięki czemu mogłem wreszcie zacząć robić aeroby :)
dodatkowo wykonuje delikatny trening siłowy na razie bez rozpiski po prostu wszystkiego po trochę aby się rozruszać wszystko w domu


3.02.10

waga 85
pas 93
talia na wysokości pępka 98
udo 67
biceps 35
łydka 40


10.02.10

waga 82
pas 90
talia na wysokości pępka 95
udo 66
biceps 35.5
klatka 110
biodra 103
przedramię 31
łydka 41

i trwa :)


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: 82

Wzrost: 176

Obwód klatki: 110

Obwód ramienia: 35,5

Obwód talii: 95

Obwód uda: 66

Obwód łydki: 41

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -

Aktywność w ciągu dnia: szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: rowerek stacjonarny 6x w tyg po 30 min

Odżywianie: hmm diete mam taka ze nic nie liczę jem tyle ile trzeba mi abym nie był głodny a nawet więcej ogólnie nie jadam żadnych śmieci i odżywiam się zdrowo nie mam rozpisanej diety i raczej mieć nie chcę ponieważ nie będę się jej trzymał zapewne nie jedna osoba będzie uważać to za straszny błąd jednak dietę potrafię sobie ułożyć i ułożyłem ale raz ze ciężko się tego trzymać dokładnie to ja nie byłem wstanie zjadać tego wszystkiego tak że i wcześniej i obecnie lecę na zbyt ujemnym bilansie ale mi to pasuje i czuje się z tym dobrze

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: -

Stan zdrowia: dobre

Preferowane formy aktywności fizycznej: aeroby na rowerku stacjonarnym wkrótce trening siłowy w domowych warunkach

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: w wakacje Venom
aktualnie Dymatize Viper,
Jabłczan kreatyny hmb zn ca mg o3


Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: owszem ale zależy czy będzie kasa

Stosowane wcześniej diety: -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2450
Pijka no niestety ;/ mam nadzieje ze się to trochę z czasem poprawi

co do osiągów jutro wrzucę pomiary ogołnie dieta wmiare trzymana i treningi też jakieś były ;p w tym tygodniu postanowiłem zmniejszyć ilość białka do ok 1,6-1,7g/kg bo już jakieś 5 miesięcy jade ciągle na wysokim białku a czytałem że teka przerwa dobrze robi a wiec i troszke luźnejsza dieta bedzie odpocznę psychicznie :)

no pomiary z rana na czczo
waga 70-71
pas 81
talia 82,5
udo 58,5
biodra 91,5
bic 34
łydka 38
czyli wszysko idze niby dobrze chociaz waga też spadła ale wsumie nie wiele

Zmieniony przez - sarna666 w dniu 2010-06-16 13:41:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 156
czesc , to co ty jesz , bo widze ze w pierwszym miesiącu schudłes 9 kg , a jezdzisz tylko na rowerku 6x/tydz po 30 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2450
nie czytałeś uważnie rowerek mam od niecałego miesiąca wcześniej robiłem treningi obwodowe w domowych warunkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Piorunujące efekty swiadcza o tym, ze kolega malo co je, bedziesz musial teraz solidnie pracowac by nie odzyskac tego co straciles, a wlasciwie by odzyskac miesnie ktore straciłeś.
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2450
no co prawda to prawda jadam mało ale i nie mam czasem po prostu chęci nawet jeść a zmuszać się raczej nie mam zamiaru jedynie co to po treningu się zmuszam do jedzenia. waga raczej nie powraca nawet kiedy za przestałem ćwiczyć na ok 3 miesiące i diety tez raczej nie miałem waga nie podskoczyła a mięśni nie zaprzeczę że na pewno trochę poleciało jak to przy każdej szybkiej redukcji (wnioski z forum) ale wydaje mi się ze wcale nie tak wiele postaram się dzisiaj jakieś foto zapodać to ocenicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
w ostatnim tyg straciles 3kg to za dużu musiało Ci mięcho polecieć ostro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2450








foto

Zmieniony przez - sarna666 w dniu 2010-02-11 20:33:57

Zmieniony przez - sarna666 w dniu 2010-02-11 20:40:14


oto mój aktualny wygląd ... wiem tragedia najgorzej chyba dobijają mnie cycki ;/

Zmieniony przez - sarna666 w dniu 2010-02-11 20:46:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To ja ci wkleję ciag dalszy, bo to będzie sie dalej obsuwać w dol gdy bedziesz tracil mięśnie, nie jesteś jedyny który tak robi i pozniej musi mozolnie naprawiac co schrzanił.
https://www.sfd.pl/Czas_się_pokazać!Gumis_=_Carire,_nowe_foty_str._22-t400028.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12814
tak jak powyzej, mieso same poszlo. Ten sam blad popelnilem i moja redukcja wydluza sie o jakies 4 miesiace :) Musze od nowa budowa miesien,bo bez nich fat nie zejdzie. Ciala ludzkie sa zabawne ! Ale jak je poznasz to bedziesz panem samego Siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2450
to niby co ?? wiem ze to co robię jest nie do końca dobre ale postanowiłem zjechać do ok 75kg ponieważ mam dość już tego sadła już teraz czuje się o wiele lepiej a gdy osiągnę ten cel mam zamiar zrobić mięśnie a później rzeźbę. Wiadome że nie chce wyglądać jak ten koleś ale też nie zniosę dłużej swojego obecnego wyglądu...

Jeżeli macie jakieś rady wysłucham
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Masz dwa wyjscia, albo sam czytasz linki podwieszone i kombinujesz sobie diete, cwiczysz na silowni i dokladasz ruch aerobowy. To wszystko tu mozna obdyskutowac, tylko musisz przedstawić plan.
Albo zgłaszasz się do trenera-dietetyka prowadzącego wielu chłopaków na forum i za niewielkie pieniądze, nie musisz myśleć ale robić co kaze, uzbroić sie w cierpliwość (bo szybko to sie tylko muchy łapie ) a efekty zobaczysz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Źródło węgli

Następny temat

Za gruba skóra mimo ćwiczeń !

WHEY premium