SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o ocene.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230
Płeć : m

Wiek : 20

Waga : 90

Wzrost : 186

Cel treningowy : sucha masa (wiem ze na raz sie nie da)

Staż treningowy na siłowni : 3 tyg

Uprawiane inne sporty : basen

Dostęp do sprzętu (full osprzęt siłownia

Dieta : nisko tluszczowa 3000kcal glownie kurczak i ryz

Przeciwskazania medyczne : -

Zażywane suplementy :
Max carb po treningu porcja 75-100g z kurczakiem
olimp hmb 1250 4 razy dziennie po 1 tabl
cretine mono. 1250 przed i po trningu po 2 tabl
amino 4500 4 razy dzinnie po 3 tabl

Ostatnio przerabiany plan: -


Plan;

pon klatka
1 ławka płaska, sztanga
2 skos w gore, sztanga
3 szkos w dół, hantelki
4 lekki skos, rozpietki
5 przenoszenie

wt plecy
1 sciaganie drazku wyciagu gornego do klatki
2 sciaganie waskim chwytem
3 przygiaganie trojkata w siadzie
4 martwy ciag
5 sztruksy

sr nogi
1 prostowanie nog na maszynie
2 przysiady ze sztangoa
3 zginanie nog na maszynie
4 wyciskanie nog na sownicy
5 wykroki

cz barki
1 wyciskanie sztangi za glowy siedzac
2 przyciaganie sztangi do brody
3 wyciskanie hantli siedzac
4 butterfly (tył)
5 Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia (tył)

pt biceps triceps, przedramie lydka
1 UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM
wyciskanie sztangi waskim chwytem
2 UGINANIE RAMION ZE SZTANGA NACHWYTEM NA „MODLITEWNIKU”
wyciskanie francuskie sztangi za glowy
3 UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC (UCHWYT „MŁOTKOWY”
PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA
4 UGINANIE RAMION PODCHWYTEM STOJĄC NA WYCIĄGU
PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU STOJĄC

5 zginanie nadgarstkow
wspiecia stojac
6 zginanie nadgarstow
wspiecia siedzac


Po kazdym treningu pije Max Carb i jej kawalek piersi i ide na basen plywam 45 min w pletwach i wioselkach robie jedna przerwe 3 min.

Dodaje zdjecia, prosze o ocene.
Cel masa przy czym nie chce zalac sie tluszcem.
HMB mam zamiar brac 3 miesiace
kreatyne 2 miesiace
amino i carbio stale
Pozdrawiam









Brzuch robie 3 razy w tyg w domu pol godz zaraz po przebudzeniu

Zmieniony przez - bbaaiic20214 w dniu 2013-01-25 13:54:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230
Jesli juz nikt nie ma nic do powiedzenia to za 2 miesiace opisze nowe osiagnieca.

Zmieniony przez - bbaaiic20214 w dniu 2013-01-27 15:29:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19188
Daj sobie spokój na razie z kreatyną, na tym etapie nie jest Ci potrzebna. Zastanów się dobrze czy chcesz masować, bo łapanie suchej masy mięśniowej nie jest takie łatwe, a trochę tłuszczu już masz.

PS.
bbaaiic20214
sztruksy

szrugsy

Zmieniony przez - mlody80 w dniu 2013-01-25 14:01:43

Zmieniony przez - mlody80 w dniu 2013-01-25 14:02:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230
Mam na myśli wznosy barków "Sztrugsy". Kreatyna nie jest droga. A co z basenem 5x w tyg?

Czy moglo by tak zstac dieta 3000kcal, basen 5x przy tym trening na mase?

Zmieniony przez - bbaaiic20214 w dniu 2013-01-25 14:24:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13946
Plan słaby, 5 dni na siłowni? Masy nie osiągniesz w ten sposób. Zwłaszcza jak idziesz pływać potem...

https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html

Weź Etap 3 jak bardzo chcesz nieco bardziej skomplikowane ćwiczenia. Wszystkie te suple są na początku niepotrzebne, wystarczy dobra dieta.

Co do diety - dla mnie za mało kcal dla Twojej wagi i wzrostu. Jak jesteś ektomorfikiem to powinieneś dodać jeszcze co najmniej z 1000 kcal. Zobacz zresztą w dziale odżywianie, tam poradzą dokładniej.

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230
Chyba jednak pozostane przy tym bo juz tak trzeci tydzien jade i jest spoko :) Dzis spompowalem łapy z 37.5 na 40 cm. Co trening dokladam jakies ciezary. Triceps robie max ciezarem na wyciagu. tak samo plecy.
Trzymam sie zasady 12 10 8 6. A co do basenu to zauwazylem tylko poprawe nawet zabardzo nie mam ochoty juz w pletwach plywac i wioselkach. Wszystko na +

Jedni mowili mi ze basen po silowni to piekna sprawa. A co do kreatyny to fajnie mnie pompuje, przeciez nie zaczolem od shotguna jeszcze bede mial co sprobowac. Musze dojechac troche do miasta wiec korzystam na maxa.

Zmieniony przez - bbaaiic20214 w dniu 2013-01-25 19:02:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
"Plan słaby, 5 dni na siłowni? Masy nie osiągniesz w ten sposób. " nie wprowadzaj ludzi w blad :) oczywiscie ze sie da. oczywiste tez ze to nie dla niego taki trening. to ze pompa byla nic nie znaczy. mi wystarcza 2 dobre serie zeby dopompowac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230
No ja tylko na silke wchodze i czuje pompe ;) A co do diety mam pytanie ile minimalnie tluszcy musze dostarczyc? Czy jak nie dostarczam tluszczu to jest ok??

Zmieniony przez - bbaaiic20214 w dniu 2013-01-25 19:07:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
to fajnie masz :) jak juz chcesz 5 dni. to nie trzymaj sie takiego schematu. dni ze pon klata itd. np 2 dni dzien przerwy dwa dni dzien przerwy itd. i nie nogi po plecach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230
chlopaki z silki mi mowili ze moge robic nogi po plecach ale zamienie klate z plecami bo tez mi sie to wydawalo podejzane, tez myslalem zeby zrobic srode wolna, ale musialbym biceps triceps lydke przedramie wlaczyc gdzies, a na to zazwyczaj brakuje sily i staje sie to monotonia i na basen w sumie nie mialbym juz ochoty isc

Zmieniony przez - bbaaiic20214 w dniu 2013-01-25 19:13:43

Zmieniony przez - bbaaiic20214 w dniu 2013-01-25 19:14:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
w weekend nie mozesz sobie cwiczyc ? :) tez niebardzo. daj nogi przed klatka a nie plecy. najszersze tez mocno pracuja przy wyciskaniu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230
czyli barki po plecach ?? ale to nie bede mial sily caly tydzien po nogagach :) no ale zrobie tak jak mowisz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczynam ćwiczyć

Następny temat

Jak zacząć i co proponujecie ?

WHEY premium