SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc . POCZĄTKUJĄCA !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 55
Witam

Z góry przepraszam, jeśli temat już był poruszany..

Otóż mam mały problem

Z góry nadmienię że jestem kompletną amatorką, nie uprawiałam żadnych sportów...

Ważę 45kg przy wzroście 165cm..
Jestem szczupła, nie mam problemów ze skokami wagi ( ważę od ładnych paru lat wciąż tyle samo +-1kg)

Mój problem to: zaczynające "wiotczeć" uda i pośladki.



Moje pytanie brzmi: jakimi ćwiczeniami (najlepiej domowymi) można poprawić (czyt. ujędrnić) ww części ciała.

Nadmienię bo jest to pewnie istotne że kiepsko się odżywiam (jem co popadnie)

Stwierdziłam że muszę wziąć się za siebie więc zacznę odżywiać się prawidłowo ale ćwiczyć również bym chciała...


Czy jest ktoś w stanie mi pomóc?
Napisać jakie ćwiczenie pomogą mi ujędrnić uda + pośladki?

Z góry dziękuję

Pozdrawiam
Kinga
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
No taka prawda W tym poście jeszcze nie jest tragicznie, spodziewałem się 100 postów z czego 90 o treści "poka zdjecie to ocenimy i dobierzemy indywidualny trening" Tak już jest tutaj jak kobieta pisze hehe. A jak wstawia swoje zdjęcie to wszyscy na gg wołają

Gwjazdor pozwól że komentować nie będę
Pozwalam


szkoda że nie treningowy...
Gwjazdor się domyślać hrhrhr

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
-odwodzenie nogi w tył (najlepiej z obc przywiązanym do kostki,moze to byc butelka wody)
-przysiady pełne
-przysiady
z szerokim rozstawem nóg
-wykroki (z 2butelkami wody)
-i mc na prostych nogach(przydaloby sie obc,plecak,butelka jw)

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 55
o masz...
dwie butelki wody to ja ledwo dźwigam:)

Tak czy siak bardzo Ci dziękuję
Od jutra będę próbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Nadmienię bo jest to pewnie istotne że kiepsko się odżywiam (jem co popadnie)
Bardzo.

Od jutra będę próbować
Gratuluję zapału. Ale czy wiesz jak wykonywać te ćwiczenia? Ile serii? Ile powtórzeń? Jak wygląda (chociaż to akurat jest w atlasie). Wszak ponoć jesteś kompletną amatorką

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
ja bym ta pupe musial zobaczec:)

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 55
Gwjazdor .......

...nie wiem, ale myślę że tyle na ile mam siłę.... czyli na początek niezbyt wiele....


A masz jakieś rady?

Metakreta ......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10513
wrzuć foto:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Żałuję, ale nie znam się na treningu kobiet Z tego co słyszałem, to taki trening nie wiele się różni od typowego treningu na masę dla faceta, ale i tak nie jestem przekonany. Wiesz, chodzi o to żeby nie było że teraz tyłek za mały a potem za duży, że tutaj za dużo urosło, tam za bardzo sie wyrzeźbiło itd itp

Więc chyba najlepsza rada jakiej mogę i udzielić brzmi "poszukaj w dziale Fitness"

Do ćwiczeń mogę dorzucić jeszcze jedno, które dobrze "wchodzi" na pośladki - mianowicie wchodzenie na podwyższenie.

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2009-10-08 14:31:05

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
KingaWawa ja mam sekretny plan na pośladki i uda wiec jak podrzucisz mi fotke twojej pupy to bede mogl to precyzyjnie dopracowac;)pozdrawiam

pamietaj: przysiady sa dobre na wszystko i na uda i na posladki:)

p.s chyba jednak dział fitnes pomoze ci rozwiazac problem do konca

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6517 Napisanych postów 62317 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777882
a możesz sobie załatwić do domu jakieś hantle regulowane cokolwiek?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 55
Dziękuję Wam bardzo za pomoc.

Myślę że zarówno przysiady jak i to wchodzenie na podwyższenie sporo mi pomoże...

I rzeczywiście powinnam wczytać się w dział "fitness"
Przepraszam zatem za zamieszanie...

jeszcze tylko jedno pytanko: czy ćwiczyć można codziennie? Czy nie powinno się? ma to znaczenie...?

rion10 .... mam możliwość ale brak miejsca w mieszkaniu - dlatego pytałam o typowo domowe sposoby
Dziękuję i pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem

Następny temat

plan na mase do oceny pilnie

WHEY premium