SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem stawami

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777828
Jestem poczatkującym siłaczem ale mam problem ze stawami (bark łokieć)
Ćwicze 6 tygodni rozgrzewka przed treningiem 15-20 minut ,uzywam maści rozgrzewającej rozciągam sie po treningu a jednak czuje ze w stawach zaczyna mi chrupać jak jeszcze moge wzmocnić stawy ewentualnie jakie sprawdzone macie suplementy wspomagajace stawy dzięki wielkie pozdrawiam

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
Moze zbyt intensywnie trenujesz? Na zbyt duzych obciazeniach?
Jaki to jest bol?
Jak sie rozgrzewasz? Przed treningiem stretching jest?
Kup sobie cos na wzmocnienie stawow (np glukozamina), jak nie pomoze to do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
może to kwestia techniki wkonywanych ćwiczeń

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 564 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6363
kiedys bralem kolagen choc niewiele pomogl, teraz jesli cos zaczyna pukac to Artrox Caps firmy Vitalmax (strasznie to smierdzi, ale to jest malo wazne)

AIM HIGHER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777828
nie trenuje napewno zbyt intensywnie mam trening trzy dniowy po okresie wstepnym 5 tygodniowym.Rozgrzewka wygląda nastep: bieg w miejscu 5 min podskoki, bieg,wymachy rozkrecnie stawow, wymachy ,krązenia przed trningiem bark i łokcie smaruje maścią rozgrzewającą po treningu streching plus swobodny zwis na drążku( art. Michaił)ale jakoś mam te stawy słabe. Musze zaznaczyć ze to nie jest ból tylko np strzelanie w barku przy wyciskaniu na płaskiej.Może jakoś mam genetycznie słabe stawy ale nie chce z powodu stawów zrezygnować z treningow bo bardzo mnie wciągnęły.Jedenym mankamentem może byc technika wykonywania ćwiczeń gdyż nikt mnie niegdy nie instruował jak to wykonywać ale staram sie wzorować na atlasie ćwiczeń
Dziękuje za odpowiedzi Pozdrawiam

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777828
A jeszcze jedno czy np wizyta u lekarza coś wniesie np może przepisac coś na odbudowe czy wzmocnienie stawów poza glukozaminą czy skończy sie "musi pan zakonczyć trening" bo po przeczytaniu kilku postów widze ze lekarz za wiele nie wnosi do tego typu kontuzji

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
z lekarzem to jest tak ze moze ci powiedziec zebys przestał cwiczyc albo wyjasnic jakie cwiczenia mozesz i jak wykonywac-zalezy do kogo pojdziesz badz na kogo trafisz
ja wcinam teraz glukozamine olimpu i artroxa tak mi polecono i sie tego trzymam
robisz tak ze glukozamina 1 kaps. dziennie i do tego artrox 2 razy dzinnie 10 g.
ale ty tylko wiesz jakii to bol dlatego jesli ci bardzo dokucza to lec do lekarza moze sie dowiesz czegos sensownego i idz odrazu do jakiegos lepszego bo tak sie tylko zamulisz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Oceny: Trening na mase 6 tygodni

Następny temat

SIŁA BARKÓW I TRICEPSOW

WHEY premium