SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem ze stawami.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5317
Mam od pewnego czasu problemy ze stawami głównie z kolanami. Chyba je przeciążyłem, zdażalo mi się cwiczyć (jak byłem młody i głupi bez rozgrzewki) Poza tym, w prawie wszystkich stawach mi coś "strzela".

Lekarz mi przepisał (jak mówiłem wcześniej na forum Arthyl).
Oprócz tego, kupiłem Colagen Activ Plus w tab., brałem po 7-8 tab dziennie . Teraz mam dwa tygodnie przerwy (tzn. w braniu Colagenu) i mam zamiar kupic Colagen Activ Plus w proszku,
po jakim czasie on moze zaczac dzialac?

(Arthyl bire od miesiąca, a kolana dalej bolą, nie chce przerywać treningów, które i tak już ograniczyłym - nie biegam i nie ćwicze kopnięć, poprostu staram się nie przeciążać nóg. Zależy mi na jak najszybszym wyleczeniu stawów. Co mam zrobić ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
Witaj
Stawy wyleczyć?? kiepska sprawa, ale kolagen zaczyna działać dopiero po paru miesiącach. Poznasz po tym, że będziesz miał lepsze włosy, szczególnie w dotyku i paznokcie.
Dobre na stawy jest jeszcze Ossopan (brać przez 8 tygodni i pić bardzo dużo wody) i Zinaxin (stosować 4 miesiące), jednak nie wiem jak działa, bo osobiście nie sprawdzałem.
pozdrawiam
szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5317
Nie interesuje mnie wyglad moich włosów i paznokci Chce, żeby mi przestało "przeskakwać/strzelać" w stawach i kolana nie bolały...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
Pytasz po jakim czasie może działać, to Ci pisze, że poznasz że działa po tym, że polepszy Ci sie wygląd włosów i paznokci. Rozumiesz?????

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile tabsow kupic?

Następny temat

Witamina B-12

WHEY premium