SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o pomoc w ułeżeniu planu treningowego, diety - podesłania przydatnych tamtów.

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 1487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 343
Siemanko!
A wiec mam 16 lat około 180cm wzrostu i ważę około 76kg. Mam zamiar zacząć chodzić na siłownie. Chce abyście pomogli mi ułożyć jakiś plan, dietę czy coś. Jestem w tym i na forum kompletnie zielony. Wiec się nie obrażę jeżeli dacie mi jakieś potrzebne tematy do przeczytania rady i te sprawy. Tutaj macie moje dwa zdjęcia żebyście wiedzieli na czym stoję:

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 62319 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777920
W postach podwieszonych masz temat pierwszy rok treningów znajdziesz tam wszystkie informacje jakie Ci są potrzebne

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 644 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
http://www.kulturystyka.pl/atlas/  tutaj możesz poczytać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 343
MaLq
http://www.kulturystyka.pl/atlas/  tutaj możesz poczytać

Dziena ziomeczku, sprawdzę to. :) Liczę że ktoś ze mną sie zechce podzielić jakiś dobrym planem treningową dietą i da mi pare dobrych rad czego mam sie trzymać i te sprawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 343
A no i ta sobie czytam sobie i tam piszą że sa 4 rodzaje treningów:
Trening na masę
Trening na poprawę siły
Trening na rzeźbę
I tutaj również chciałbym prosił aby mi ktoś doradził od czego zacząć i jak sie do tego zabrać.

Zmieniony przez - FUGAZY w dniu 2014-09-03 20:14:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 644 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 343
MaLq
Masa

Ok dziena. Jakaś storna z dietami czy jakiś poradnik jak ułożyć pod to plan treningowy i dietę jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 644 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
plan treningowy sobie ułożysz korzystając ze strony, na którą podałem Ci linka. Jak coś ułożysz to wklej tutaj. Inne informacje możesz znaleźć na przykład na potreningu.pl. Tutaj na forum też możesz poszukać, ale niestety często pomoc na forach jest mało profesjonalna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 343
MaLq
plan treningowy sobie ułożysz korzystając ze strony, na którą podałem Ci linka. Jak coś ułożysz to wklej tutaj. Inne informacje możesz znaleźć na przykład na potreningu.pl. Tutaj na forum też możesz poszukać, ale niestety często pomoc na forach jest mało profesjonalna.

Ok biore sie do roboty chociaż czytajac to praktycznie nic nie rozumie. ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 343
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 644 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Możesz się na tym wzorować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 343
poniedziałek:
klatka + biceps +przedramię

klatka
wyciskanie sztangi na ławce poziomej leżąc 3 x 10

wyciskanie sztangi na ławce skośnej ( głowa w górę) 3 x 10

wyciskanie sztangi na ławce skośnej ( głowa w dół) 3 x 10

rozpiętki na ławce poziomej 3 x 10


biceps

uginanie przedramian z hantlami (uchwyt młotkowy) 3 x 10

uginanie przedramion ze sztangą podchwytem stojąc 3 x 10


przedramię

uginanie nadrarstków ze sztangą podchywtem 2 x 10

uginanie nadrarstków ze sztangą nadchwytem 2 x 10

zaciskanie sprężyn 2 x 10


środa:

barki + nogi + brzuch


barki

podnoszenie hantli nad głowę siedząc 3 x 10

unoszenie hantli na wyprostowanych rękach przed siebie 3 x 10

unoszenie hantli na boki w opadzie 3 x 10


nogi

prostowanie nóg na maszynie siedząc 3 x 10

uginanie nóg na maszynie siedząc 3 x 10

przysiady ze sztangą 3 x 10

wspięcia na palce ze sztangą 3 x 10


brzuch

brzuszki z obciążeniem na ławce skośnej (głowa w dół) 3 x 15

unoszenie wyprostowanych nóg w zwisie 3 x 15



piątek:
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5x5 do oceny

Następny temat

Ocena planu treningowego

WHEY premium