SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca a trening.

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1230
Witam. Tak się składa że chodzę sobie na nocki do miejscowej piekarni. I pytanie jest takie czy to nie wpłynie źle na trening na siłowni? muszę dokupić parę rzeczy do siłowni więc pracuję tam. A robię co drugi dzień czyli np pracuję z poniedziałku na wtorek i przeważnie od 23 do 3.30 w domu jestem tak o 4 i śpię tak do 11
to cały wtorek mam wtedy wolny i środę mam wolną do 22. I we wtorek ie normalnie spać a w środę sobie pośpię w dzień z godzinkę lub 2 i chodze sobie na plaże w te wolne dni żeby popływać i trochę rozluźnić tę mięsnie. Robiłem tak cały lipiec i do tej pory nic złego nie zauważyłem w treningach ale wolę się dokładnie dowiedzieć czy tak będzie dobrze . Dlatego w dni robocze śpię w dzień
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Od dawna wiadomo że drzemki w ciągu dnia o ile to możliwe są jak najbardziej wskazane,organizm świetnie wypoczywa hormony anaboliczne idą w górę wszystko jak najbardziej na duży plus.

Z tego co piszesz,to nie masz źle, 4 godziny pracy co drugi dzień to na prawdę nic wielkiego,dobrze że kładziesz się spać jeszcze w nocy to z pewnością wpływa na lepszej jakości sen.

Śmiało trenuj i niczym się nie przejmuj,do póki będziesz się wysypiał i odpowiednio odżywiał to wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwiększenie szybkości [pytanie od Mariusza Cieślińskiego]

Następny temat

NOWOŚĆ - WHEY CREAMY COCKTAIL - Kremowy szejk białkowy

WHEY premium