SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porada

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Witam wszystkich, mam dziwny problem. Aktualnie mam diete na mase, siłe. Ćwicze 4 razy w tygodniu przy suplementacji BCAA xplode, Massacra i białko.Masa idzie w gorę, srednio 0.5kg na miech, ale tkanka tłuszczowa idzie w dół.I tutaj moje pytanie, zrobiłem ostatnio eksperyment przy 4 dniowym upale.Głównie żywiłem się dziennie 4-6 suchych bułek i 5l wody + siedzenie w aucie na słońcu i bieganie z interwałami . Schudłem 1,5kg więc czy moge tak robić co 1-2tyg ? Czy pale mięśnie? Nie zaszkodzi mi to ? Czy mam tak robić ? Prosze o porady

dodam że mam 14kg nadwagi (tłuszcz)

Zmieniony przez - Mosto w dniu 2010-06-12 20:32:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 211 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4392
dziennie 4-6 suchych bułek i 5l wody + siedzenie w aucie na słońcu i bieganie z interwałami

jasny c.h.u.j!!!! czasem ci leb do reszty nie wyparowal na tym sloncu?

Schudłem 1,5kg
gratuluje, zeszla woda (chwilowo) i mieso

Czy mam tak robić ?
NIE!

Ogolnie poczytaj troche, bo wiedzy nie masz ani troche, uloz prawidlowa dietebo nawet nie chce myslec jak wyglada obecna, a pozniej lap sie za stacki.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
HARDKOR

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Duzo suplementów, a diety zadnej ... moze lepiej odwrotnie ? :)

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna pomoc (masa) jak ulozyc diete??

Następny temat

Body Max a spalacze tłuszczu?

WHEY premium