SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porada przy diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95
Hej!
Kurcze mam problem. Od jakiegos czasu czytam wszelakiego typu posty z dietami
redukcyjnymi i nie moge sobie poradzic z ulozeniem sobie samemu dietki. Wiem ze to wszystko jest opisane, ale jakos mi nie wychodzi!
Wkuty jestem juz....Dlatego prosze o rozpisanie dla mnie diety bo na prawde nie daje rady :/
Ogolnie to jestem za CKD, wiec prosze o rozpisanie tej wlasnie diety.
Mam 80 kg wagi, 183 wzrostu, w pasie mam 91 cm, w bicepsie 32 cm.
Ogolnie zalezy mi zeby zbic tluszczyk z brzucha.
Zamierzam do tego brac jeszcze o ile to nie zaszkodzi L-karnityne + Thermo Speed.


Za wszelaka pomoc serdecznie dziekuje!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
masz tłuszcz na brzuchu bo nie masz nic masy mięśniowej o czymś świadczy twój wielki biceps 32cm jak pojedziesz na CKD , thermo speedzie itp to twój bic będzie miał 28cm po zejściu samej wody a potem kto wie czy nie mniej.....ja proponuje zacząć normalnie ćwiczyć na siłowni

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95
Czyli uwazasz zebym najpierw podjechal mase a pozniej dopiero zrzucanie ??
Ile bym musila miec gdzies tak w lapie zeby sie oplacalo rzezbic ? 36 ? 37 ?


Mi kumpel dzisiaj powiedzial, ze najlepiej jak kupie np mass xxl, albo inna odzywke bialkowa podjade na mase, to po pierwsze zrzuce troche brzuch a po drugie bede mial co rzezbic. Mial racje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
najpierw dieta a potem suple popracuj nad miesniami na silowni to sie sylwetka poprawi i troche tluszczu zejdzie a pozniej zrobisz redukcje

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
przy dużym % bf dalsze robienie masy może pogorszyć sprawę... musisz odpowiedzieć sobie i nam jaki jest Twój % bf i wtedy można podjąć rozsądną decyzję... chyba nie jest najlepiej? druga sprawa to czy ostatnio trenowałeś regularnie?

Zmieniony przez - ellis w dniu 2005-12-08 16:05:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o ocene diety

Następny temat

prosze o kilka porad.

WHEY premium