SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porada

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 132
Witam wszystkich jakie suple polecicie, może jakieś ćwiczenia albo co byście zmienili u mnie ;)
Bo w zasadzie zależy mi na poprawie brzucha i klatki piersiowej to moje cele przede wszystkim ;)
Moje parametry to :
Wzrost 200 cm
Waga 82 Kg
Lat 21
Biceps 35, 36 cm
Klatka 92 cm
Brzuch 79
Treningi : Pon. Klatka brzuch barki kaptury, Wtr. Plecy biceps, triceps, Sro. nogi, brzuch cardio, czwartek wolne, piątek=pon, sobota=wtorek, niedziela basen sauna
Oczywiście dietę mam swoją dostarczam około 2000-2200 kcal, białka około 2,5 na kg ;)
Staż : W zasadzie cały czas mam coś wspólnego z sportem krav maga, unihokej itp a siłka domowa 6 miesięcy












Zmieniony przez - kubla123 w dniu 2016-02-02 12:20:21

Zmieniony przez - kubla123 w dniu 2016-02-02 12:20:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Rozpisz cały plan, nie sam rozkład partii, uzupełnij również całą ankietę działu.

Szkoda, że nie wkleiłeś zdjęcia nóg tylko samej góry.

Moim zdaniem za mało jesz, 2000-2200 przy twoich gabarytach to wyjdzie redukcja i to dość szybka, dużo mięśni poleci a w moim przekonaniu warto abyś dobudował jeszcze trochę masy mięśniowej.

Suple są zbędne jak zadbasz o prawidłowe odżywianie, proponuje się udać do działu Odżywianie i Odchudzanie i poczytać posty podwieszone.





Zmieniony przez - Viren w dniu 2016-02-02 16:42:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Przy tej masie tak mało kcal? Myślę, że powinieneś dorzucić do pieca. No i rozpisz trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
Niektóre moje podopieczne jedzą podobną ilość kcal Plus najlepsze co możesz zrobić, to rozwijać równomiernie całe ciało. Klatomaniactwo nie jest wskazane.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 132
Dziękuję za porady :) Na pewno wezmę je pod uwagę, 3000 kcal wystarczyłoby ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Zobaczysz sam. Jednym starcza, innym nie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 132
ronie220
Niektóre moje podopieczne jedzą podobną ilość kcal Plus najlepsze co możesz zrobić, to rozwijać równomiernie całe ciało. Klatomaniactwo nie jest wskazane.



Czyli jakbym podniósł do 3000 kcal byłoby już o wiele lepiej ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
Szybciej byś rósł- to proste. Napisz jaki planujesz rozkład poszczególnych makroskładników. Wtedy pomogę.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 132
Co powiecie na to ? :)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 132
ronie220
Szybciej byś rósł- to proste. Napisz jaki planujesz rozkład poszczególnych makroskładników. Wtedy pomogę.



Okej dzięki wielkie :) Powyżej wstawiłem dietę moją, tam w 3 posiłku zamiast kaszy jaglanej jadam też ryż basmati lub makaron pełno ziarnisty . Wstawię wieczorem jak wrócę z pracy. Bo chciałbym przybrać na masie ale boję się że wszystko pójdzie w tłuszcz i fałdy itp. ale chyba tak nie powinno się stać ?


Zmieniony przez - kubla123 w dniu 2016-02-03 12:40:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
ronie220
Niektóre moje podopieczne jedzą podobną ilość kcal Plus najlepsze co możesz zrobić, to rozwijać równomiernie całe ciało. Klatomaniactwo nie jest wskazane.


Tu się muszę zgodzić. To znaczy tylko wtedy, gdy nie policzę, a i tak chudnę.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Góra - Dół kalistenika początkujący

Następny temat

Redukcja a siła

WHEY premium