SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w wyborze odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3383
Witam , chciałbym wzbogacić troche swoją wiedze w zakresie wyboru odpowiednich odzywek. A więc zacząłem ćwiczyć już jakieś pół roku temu. Ćwicze 5 razy w tygodniu po 2 godziny w tym 20 minut rozgrzewki,od miesiąca staram się przybrać masy i na samej diecie udalo mi sie przytyć niecałe 4kg(mam 17lat , 176cm wzorstu i waże 63kg). Ostatnio chciałem zakupić białko ostrowi, ale za na mocną namową sprzedawcy który odradzał bardzo to białko i namawiaj na gain bolica 6000 zdecydowałem sie jednak na gainera, jakoś wyszło że wkońcu zakupiłem jednak gainera whey pro 1 vitalmaxa 2,25kg. Konsumuje go już od 3 dni więc to narazie za mało by oceniać. Ale chciałbym wiedzieć jako odżywka jest w miare dobra i niedroga(do 70zl na miesiąc użytkowania)na dobry początek i co brać po niej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
trening zamień na 3 dni w tygodniu.

zainwestuj w jedzenie odpowiednie.


zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3383
mój trening wygląda następująco:

1.klatka z bicepsem
2.barki i przedramie
3.przerwa
4.plecy triceps
5.uda oraz lydki
6.kaptury brzuch
7.przerwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
no chyba ci napisal ze 3 razy w tyg a nie 5 razy
chociaz 4 razy w tyg tez moze byc moim skromnym zdaniem

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
trening 5 razy w tygodniu przyspiesza metabolizm, spala energię.

3 razy w tygodniu po 1.5 godziny max.

to wszystko.

w pozostałe dni..jedz.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3383
Trzy treningi w tygodniu tylko w okresie budowania masy czy zawsze(okres rzeźbienia), jak mam ułożyć plan skoro mam zlikwidować dwa dni treningów i jeszcze skrócić trening do 1,5 godziny. Mam nie trenować jakiś części czy robić mniej ćwiczeń, bo teraz na większe części robie 12 serii w trzech ćwiczeniach, a na mniejsze 9 serii również w trzech różnych ćwiczeniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
Spokojnie można się wyrobić z taką ilością serii i ćwiczeń i 3 razy w tyg. zrobić wszystkie partie w 1,5h treningu. Chyba że ty na łydki, czy kaptury robisz 3 ćwiczenia po 3 serie. Poza tym z takim problemem tym do działu trening.

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3383
no wiem ze to powinno być w innym dziale , ale początkowo myślałem że będzie rozmowa o odżywkach, więc postaram się szybko skończyc ten temat. Na kaptury robie 4 serie szrugsów hantelkami i 4 sztangą, a na łydki robie jedno ćwiczenie w 4 seriach, ale robie jeszcze na piszczele też jedno w 4 seriach. To jak ktoś mógł mi napisać jak to rozplanować byłbym wdzięczny.
Chyba że to coś takiego ma byc:

1.klatka z bicepsem i przedramie
2.przerwa
3.plecy barki i triceps
4.przerwa
5.kaptury uda łydki
6.przerwa
7.brzuch

Albo brzuch wrzucic tam gdzieś żeby było równe 3 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24675
a nie lepiej
1.klatka
2.bic + tric
3.wolne
4.barki + plecy + kaptury
5.nogi
6.wolne
7.wolne

chcesz specialnie w niedziele isc na silke i robic sam brzuch mozna go codziennie w chacie robic. masz budowe ekto wiec ci nie zaszkodzi

edit.
2 godziny na treningu ? za sztange sie zlap a nie gadaj z kolegami

Zmieniony przez - Nelson_7 w dniu 2008-08-17 21:32:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
a gdzie przedramie? gdzie brzuch?
I to miało być 3 razy w tygodniu, gość chce trening na mase. Idź do działu innego

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3383
ok. to o tym treningu napisze w innym dziale, chciałbym się dowiedzieć czy jak już nabiorę odpowiednio masy to kiedy się zdecydować na jakąś zmianę i zacząć brać jakieś aminokwasy czy HMB, i kiedy dobrze dobrze jest kreatyne brać, jak ktos to mógł prosto wytłumaczyć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SuperPump250__Creatine__HMB

Następny temat

co myślicie o gainbolic 6000 + massacra (olimp)

WHEY premium