SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podstawowe ćwiczenie na barki.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 791 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10498
Które według Was ćwiczenie na barki jest najlepsze i można je uznać za podstawowe, wyciskanie sprzed głowy, wyciskanie zza głowy czy podciąganie wzdłuż tułowia?

I'm Dr JeKyLl AnD mR jAcKaSs

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 791 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10498
No nie ma konkretnej dyscypliny "wyciskanie na barki" ale przeciez przy rwaniu i podrzucie wyciskają ciężar nad głowę.

I'm Dr JeKyLl AnD mR jAcKaSs

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 781
Wszystkie ,ktore wymieniles mozna uznac za podstawowe.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 457 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504
ja bym uznał wyciskanie zza głowy najbardziej podstawowym i tradycyjnym :] pamiętaj, żeby robić 1 wyciskanie na barki podczas treningu, żebyś czasem nie próbował robić wyciskania zza głowy a potem sprzed głowy :]
1

Ja wyp*****lam ciężary a Ty sam gryf
"Wygląd z tyłu masz taki jak byś od dziecinstwa był używany zamiast konia do orania ziemi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 146 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3227
barthos87 możesz to Twoje ostatnie zdanie mi rozjaśnić, bo nie wiem czemu nierobić najpierw zza a potem sprzed głowy. Ale wogule to chodzi Ci w seriach czy jak.
Amator ze mnie.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 457 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504
Nie powinno się wykonywać 2 wyciskań, jest to zbyt obciążające dla barków można w ten sposób łatwo doprowadzić do ich przetrenowania a zarazem do spadku zamiast rozrostu mięśni.

Ja wyp*****lam ciężary a Ty sam gryf
"Wygląd z tyłu masz taki jak byś od dziecinstwa był używany zamiast konia do orania ziemi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
prawda, a co do wyciskania to lepiej robic na jednym treningu zza glowy 4 serie i potem na nastepnym z przed klatki 4, czy na jednym 2 serie takiego i 2 serie takiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 457 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504
to już jest zależne tylko od Ciebie :] i tego co lubisz ja to barki robie hantlami bo jeden jest większy a drugi mniejszy i trzeba to wyrównać =o)
1

Ja wyp*****lam ciężary a Ty sam gryf
"Wygląd z tyłu masz taki jak byś od dziecinstwa był używany zamiast konia do orania ziemi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ja tez robie hantlami, dobrze mi wchodza ale sztanga tez kiedys dobrze wchodzila :) po 5 miechach wypadalo by zmienic :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 457 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504
mówisz o mnie czy o sobie? bo tak się składa, że ćwicze 5 miesięcy ale planu zmieniać nie zamierzam bo co chwile robie drobne korekty i wprowadzilem rotację ćwiczeń :]

Ja wyp*****lam ciężary a Ty sam gryf
"Wygląd z tyłu masz taki jak byś od dziecinstwa był używany zamiast konia do orania ziemi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 791 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10498
Wszędzie piszą co innego i właśnie się zastanawiam. W sumie wyciskanie na barki jest podczas konkurencji olimpijskich i wogóle podnoszenie rąk do góry wydaje się być bardziej naturalnym ruchem niż unoszenie.

I'm Dr JeKyLl AnD mR jAcKaSs

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
wycisjkanie zza/z przed

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy na cykl masowy do poprawy

Następny temat

Nasilajacy sie bol;[

WHEY premium