SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy i suplementacja - prośba o pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25
Witam,

Poniżej jest mój plan treningowy i aktualnie posiadane odżywki na temat których mam parę pytań.
(Jakbym nie trafił z postem w dobry dział to niech ktoś da znać gdzie ten temat podczepić)

Mój tydzień treningowy wygląda w tej chwili tak:
Poniedziałek - rano 45min biegu, po południu siłownia 2 partie + brzuch
Wtorek - po południu 1h basen(kiedyś trenowałem, także można to uznać za porządny trening)
Środa, to samo co w poniedziałek
Czwartek -po południu basen
Piątek, to samo co w pon i śr

Jestem dosyć szczupłą osobą, ale że już jakiś staż na siłowni mam(niestety z przerwami), więc bardzo chudy zdecydowanie nie jestem. Niestety pojawiła się solidna oponka na brzuchu - właśnie przez te przerwy i dałem do planu tyle aerobów, żeby się jej właśnie pozbyć. Co do diety to w miarę możliwości staram się jeść regularnie i co do diety na razie pytań nie mam. Chodzi o plan treningowy na jak najszybsze pozbycie się tej oponki - jakieś sugestie do mojego planu? Ile mniej więcej trwa taka redukcja? Z tego co wiem to właśnie aeroby dużo dają, a że możliwości kondycyjne mam, to bardzo proszę o najbardziej efektywne plany treningowe złożone z aerobów.
Chodzi mi o czas, bo jak najszybciej chciałbym się znowu wziąć za robienie masy.

Teraz suplementacja:
Niektóre z nich dostałem, niektóre kupiłem, ale ogólne zapas wygląda tak:
CLA + zielona herbata Olimpu
Whey natural protein 2,5kg tez olimpu
L-glutamina olimpu
Vita-min olimpu
Kreatyna - monohydrat Universala zostalo okolo 250g(bralem rok temu)
Magnum 8000 4kg Treca(tego w okres wakacji ruszać raczej nie mam zamiaru)
Podpowiedzcie mi co mam brać najpierw w celu pozbycia się sadełka i co mogę brać po rozpoczęciu masówki.
Na razie biorę CLA przed bieganiem rano i przed silownia/basenem
Białko do śniadania i do posiłku potreningowego
Vita-min po posiłku przedtreningowym
Czy jest to dobre połączenie do redukcji? Czy ewentualnie mogę dorzucić coś innego? Zależy mi w sumie na redukcji przez 3/4tyg(jakiś czas już robię, ale byłbym wdzięczny za podpowiedzi co się da zrobić najlepszego przez taki okres) i później planuję zmienić plan treningowy i za masę się wziąć.

Ogólnie wiem, że redukcji z masą połączyć się nie da, ale przede wszystkim chodzi o mi to, żeby do sierpnia/września zrzucić resztę oponki i trochę jeszcze masy podbudować. Są jakieś szanse?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 80

Wzrost: 187

Cel treningowy: Najpierw redukcja, zaraz później masa

Staż treningowy na słowni: 3 lata z licznymi przerwami

Uprawiane inne sporty: Bieganie, pływanie, piłka nożna, tenis, squash

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Full osprzęt siłownia. Siłownia z maszynami pneumatycznymi

Dieta: 6 posiłków dziennie w miarę przestrzegane, nie określone stałe posiłki

Przeciwskaznania medyczne: Brak

Zażywane suplementy: W treści pytania
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
wrzuć konkretnie rozpisany plan treningowy

co do suplementów wrzuć pytanie w odpowiednim dziale

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 127
Hej, wiesz co... biegi do siłowni to moim zdaniem duża pomyłka.. biegaja grubasy na masie żeby zrzucić zbędne kilogramy ćwicz codziennie inną partie ciała ostro i dokładnie dozuć do tego jakiś gainerek lub białko i będzie git.


Jeżeli pomogłem proszę o Soga :P

Boże żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam pytanie, odpowiedz na nie ;-)

Następny temat

...:::TRENING FBW na masę:::...

WHEY premium