SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy dla młodzika

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 656

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Waga

80

Wzrost

171

Staż treningowy

niecały rok

Obwód klatki piersiowej

109

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Piłka nożna 2x w tygodniu oraz 1x w tygodniu inne sporty najczesciej druzynowe lub bieganie/rower

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

OK

Preferowane formy aktywności fizycznej

Siłownia / bieganie / rower / sporty drużynowe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 209 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3696
Witam . Dotychczas robiłem FBW , ale chbyałbym zaczac trenowac kazda partie miesni raz w tygodniu . Cwicze w poniedziałek , środe i piatek , z tym ze w sorde mam najwiecej czasu dlatego chciałbym w ten dzien robic takie miesnie ktore wymagaja poswiecenia najwiecej czasu lub ktore maja najwiecej mozliwych cwiczen do wykonania .

Do dyspozycji mam
-Ławka prosta z mozliwoscia zorbinia skośnej
-Ławka prosta pod waski uchwyt
-Ławka skośna do brzuszków ale robiłem na niej tez klatke leżąc głową w dół
-Modlitewnik
-Wycig ale jest on dosc specyficzny gdysz nie jest to w 100 procentach profesjonalne urzadzenie . Z tego co sie orientuje mozna na nim cwiczyc tak: Mozna stojac ciagnac wyciag w dół , siedzac za głowe lub przed głowe oraz robiłem na nim triceps uginajac tylko łokcie .
-Gryfy
-Hantle
-Obciążenia

- Cos na czym utrzymujac sie na rekach opuszczamy sie i unosimy do góry , nie wiem jak sie to nazywa . Jest to dosyc prosta sprawa bo to samoróbka bez żadnych bajerów . Mozna na nim robic brzuch podciagajac nogi do góry

To wszystko , jest to prywatna siłownia amatorska wiec nie ma za duzo bajerów ani mozliwosci jednakze chciałbym na niej jeszcze troche pocwiczyc . Chciałbym aby ktos pomogl mi w ulozeniu planu treningowego .
Z góry dziekuje
adidd
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Nikt ci nie ułóży planu musisz sam go ułożyć
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 
Czytaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

interwały trening

Następny temat

Powrot na silke!!

WHEY premium