SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy + dieta do oceny. Co zmienić , co poprawić , co jest OK ? :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35
Cześć
Najpierw chciałbym się przedstawić,nazywam sie Daniel, jestem studentem i uczę się w krakowie. Moim hobby są sztuki walki (od nie dawna okolo 1rok) , chodzi tu głownie o Muay Thai.Chciałbym przedstawić swój plan treningowy oraz dietetyczny.

Wiek ; 22
Wzrost ; 187cm
Waga; 81kg


Główne założenia planu to zmiejszenie % tluszczu w ciele do minimum i jeśli jest taka możliwość poprawa sylwetki lub siły (chciałbym zrobić kratę na brzuchu - powiedzmy tak achievement unlock - chciałbym po prostu sprawdzić siebie , czy mi się uda ). Czas mam gdzieś do końca czerwca

Plan treningowy:
Poniedziałek
~~ 8 - bieganie 30-60 min dystans około 5-8 km
~~ około godziny 20;00-21;00 brzuszki 6 ćwiczeń po 20 powtórzeń( nie będę ich rozpisywał)
Wtorek
Basen (WF) 15;30-16;15 tylko we Wtorek
Trening MT godzina 18;30-20;00 dość intensywnie (jak się człowiek przykłada)
Środa
-- powtórka z poniedziałku
Czwartek
-- powtórka z wtorku
Piątek
-- Sparingi MT
Sobota
-- powtórka z poniedziałku

Dieta:
Staram się jeść same zdrowe produkty, żadnych słodyczy , sztucznych napojów , alkoholi , używek.Piję dużo wody oraz green tea,
Śniadanie 8;00-10;00 (zależy kiedy wstanę)
Jajecznica z 3 jajek + kromka chleba pełnoziarnistego + dodatki do jajecznicy takie jak CEBULA(podobnież najważniejsza w diecie- beka na fb) lub kiełbasa swojska - 10 plasterków cienko krojonych
2 posiłek gdzieś koło 13;00
kanapeczka na zajęcia - szynka ,ser , ogórek , sałata itp
3 posiłek , gdzieś koło 16;00
Jest to głownie obiad , wiec 100g kaszy gryczanej /ryz brazowy/ makaron pełnoziarnisty + piersi z kurczaka 200-300g
4 posiłek , gdzie koło 20;00-21;00
Ryba - tuńczyk / makrela
5 posiłek , gdzieś koło 22;00-23;00 po treningu
Coś z nabiału serek wiejski itp (czasami robie to z sałatą pekińską oraz majonezem + pomidor/ogórek + sól - POLECAM)

Pytania:
1. Mógł by mi ktoś ocenić ten plan - jeśli tak to proszę to zrobić
2. W jaki dzień mogę wrzucić ćwiczenia kalisteniczne - pompki ,przysiady ,podciągnie ?
3. Czy z takim planem uda mi się wykonać to co mam osiągnać?

Przepraszam za podkreślenia tekstu , coś mi się zje*ało i nie mogę tego przestawić.

Pozdrawiam i dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
1 i 2 Wywal te brzuszki i zamiast tego daj kalistenikę; biegania tyle też nie potrzeba. 1-2 razy w tygodniu starczy, pobiegaj w dni nietreningowe.
3. Nie wiem

Dieta- wrzuć wyliczenia białko węgle tłuszcze kcal, bo nikt nie ma kalkulatora w oku. na moje tam jest 2000 kcal i doprowadzisz się tylko do spowolnienia metabolizmu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy + dieta do oceny

Następny temat

Ocena planu (FBW) dla początkującego

WHEY premium