SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 74
Witam wszystkich, chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o tym planie czy partie są ze sobą dobrze połączone i czy można ćwiczyć tyle dni w tygodniu. A druga sprawa mam problem z klatką piersiową, otóż już od kilku miesięcy jej siła nie wzrasta i tutaj pytanie czy robić ją dwa razy tygodniowo. Co do diety do końca nie jest ustalona oczywiście staram się jeść kilka razy dziennie w miarę dobre posiłki ale już niedługo mam zamiar się wziąć za nią, mam w planach przybrać obecna waga ok. 75 kg wzrost 178.
Poniedziałek: Klata, Barki Wtorek: Biceps, triceps Sroda: plecy Czwartek:Klata barki Piątek:biceps triceps Sobota:Nogi Niedz: plecy
Ostatnio wspierałem się gainerem, teraz odżywką białkową.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 446 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20352
Nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
dawidel
. Co do diety do końca nie jest ustalona




imo tu problem
no i rozkład nie jest zbyt mądry
ile masz dni do dyspozycji i jakim poprzednim planem jechałes i i ile
1

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 74
praktycznie każdy dzien nad dietą pracuję ale bo szukam takich prostych potraw które mogę zabrać do szkoły do pracy wcześniej też ćwiczyłem w sumie każdego dnia i klatka barki biceps triceps były trzy razy w tygodniu oprócz nóg i pleców no i próbuje coś zmieniać po prostu bo nie czuje progresu wiem że dieta jest bardzo wazna ale na ogół staram się jeść posiłki które dostarczą mi dobre makro więc jestem zniesmaczony tym że np. klatka od kilku miesięcy na prostej ławce stoi na 85kg a po 4 miesiącach po wakacyjnej przewie to trochę jak dla mnie mało ale na pewno będę walczył z dietą a tamtym planem właśnie około 4 miesięcy ćwiczyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 446 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20352
a czy w tej szkole uczą znaków interpunkcyjnych?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 74
koleś spokojnie uczą ale jakoś nie czuje potrzeby ich używać jeśli ci to przeszkadza to już twoj problem ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy...

Następny temat

Sporty walki a aparat ortodontyczny

WHEY premium