SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan cwiczen dla 15-latka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 752
Witam mam 15 lat, waże 57kg mam 168 wzrostu i chciałbym przybrac na sile. Posiadam 1 hantle 15 KG jakie cwiczenia wykonywac i ile cwiczyc? Może ktos mi przygotuje plan cwiczen? Z góry dziękuje!!!


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15 lat

Waga: 57 kg

Wzrost: 168cm

Cel treningowy: wzrost siły(biceps, klata, plecy)

Staż treningowy na słowni: zerowy

Uprawiane inne sporty: -

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): 1 hantla 15 kg

Dieta: -

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1260
za dużo z tym sprzętem nie zdziałasz i myślę, że na początek to jest zbyt duży ciężar...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 752
cięzarkow moge dokupic. Spokojnie biore 12kg na biceps i robie 5 serii po 30 razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 752
mam takie pytanie. Czy lepiej cwiczyc codziennie po pół godziny, czy co drugi dzien godzine?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11492
Skoro nie masz sprzętu idź do działy Trening w domowych warunkach tam znajdziesz cos ciekawego dla siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 713
Poczytaj podwieszone posty, zajrzyj do działu Trening w warunkach domowych jak .Imagine. powiedział i tam masz wręcz gotowe zestawy ćwiczeń, do których wykorzystasz rzeczy typu taboret, blat, kaloryfer, hantla, jeśli możesz sobie pozwolić na taki zakup, to ekspander. Najlepiej ćwicz 3 razy w tygodniu, ale nie dzień po dniu, pamiętaj o rozgrzewce, stretchingu i regeneracji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 752
Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 515
Moim zdaniem lepiej juz wykupic sobie karnet na silownie, jezeli tak owa masz kolo siebie gdzies :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split partia 2x/tydz

Następny temat

Jaki trening ? chcę zacząć ćwiczyć!!!

WHEY premium