SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsze suplementy na redukcji

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6720
Wiek:17 lat
staż: ok 2 lat
Witam
Obecnie jestem na redukcji i chciałbym zacząć brać jakieś suplementy pomagające na redukcji (najlepiej coś przeciwko katabolizmowi). Nigdy się za suple nie brałem bo uznałem, że w moim wieku z dobrą dietą się obejdzie, ale uznałem, że warto spróbować. Moglibyście coś polecić na początek?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 110
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6720
Wiek : 17
Waga : 75
Wzrost : 174
Staż treningowy: ok 2 lat
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): siłownia 3xtydzień, taekwondo
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: zdrowy jak ryba
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t:
Możliwosci finansowe: suplementacja do 150 zł
Cel/problem/opis: Suplementy na redukcję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
bcaa jeśli ci to poprawi humor ogólnie w twoim wieku i przy takich treningach skupiłbym się na witaminach np. witamina D, C, kompleks witamin B, ogólny kompleks witamin, ZMA, tego typu rzeczy, żadne cuda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6720
Witaminy już biorę od jakiegoś czasu, o takie https://sklep.sfd.pl/Olimp_Vita-Min_Multiple_Sport-opis864.html.  Skoro w moim wieku nie warto w nic więcej inwestować to ok, nie pali się , a nad tym BCAA się zastanowię. Dzięki za radę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porady dla młodzika

Następny temat

Redukcja vs mieśnie

WHEY premium