SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paski pod łokcie-jak to się nazywa ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5026

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 146
Chciałbym się dowiedzieć jak się nazywają paski pod łokcie, które wiesza się na drążku do podciagania ? Paski te służą do podtrzymywania ciężaru ciała. Są one pomocne do ćwiczeń na dolne partie brzucha. Jeśli ktoś wie o co mi chodzi, jak to się nazywa lub wie gdzie można to kupić to proszę o odpowiedź.
Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Yoanix przez 10 lat chłopaki pewnie się dowiedzieli co to jest.

proszę uważać na odświeżanie tak starych tematów.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 500 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13230
Dołączam sie do pytania
2

~Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Może chodzi o Paski do sztangi (wzmacniające uchwyt) ? jesli tak to cena takich paskow od 20-30zl w prawie kazdym sklepie gdzie sa odzywki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 146
Nie, nie o to mi chodzi. Wkleje niebawem fotke to każdy będzie wiedział o co mi chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 146


O takie pasy mi chodzi !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8440
Takie to niewiem czy dostaniesz , ja osobiście sie z takimi niespotkałem , widziałem tlyko takie jakby opaska na nadgarstek ze stanowym hakiem który zaczepiamy na sztange/drążek służy to do tego jak ktoś nieda rady swojego cieżaru uttrzymać na drążku przez czas trwania serii

Dajcie coś wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 146
A tu chodzi o to że paski utrzymują prawie cały ciężar. Tak byśmy mogli skupić się na mięśniach brzucha a nie na tym ile wytrzymamy na drążku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Ja ci powiem ze mam paski do sztangi, jak sie nimi przywiaze do drazka i robie brzuch to naprwde mozna dlugo wisiec i tez sie nie martwisz ze sie nie utrzymasz moze pierw spróbuj tych wkoncu to 20 zl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 892 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17942
z jakiegoś mocnego materiału można samemu sobie zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
po co komus jakies paski wzmocnj uchyt i po sprawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4
Rękawy do podciągania
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ja sie zachowac na silce????

Następny temat

PIWNY KASK IMPREZOWY

WHEY premium