SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POCZATEK- ODZYWEK

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 167
Chodzę na siłownie 3 miesiące będę chodził jeszcze przez miesiąc, bo niestety wyjeżdzam. Od samego początku stosuję dietę na masę mój wzrost to 171cm i w chwili kiedy zaczynałem waga była na 60kg teraz skoczyła mi do 63,7kg. Zastanawiam się czy może nie zacząć brać jakiś odżywek, może jakiegoś białka albo węglowodanów. Czy warto jest brać przez miesiąc te odżywki i jeżeli tak to jakie byście polecali, kiedy i w jakich ilościach brać? A może zamiast białka lepszy byłby ser biały?

TomK

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 167
A no czaję, że trzeba się trochę więcej ruszać niż tylko same ćwiczenia i dieta. Dlatego myślę że jak zacznę chociażby jeździć na rowerze bądź skakać na skakance (po 0,5h dziennie) to napewno więcej uzyskam niż tylko same brzuszki.

TomK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Jak długa będzie przerwa po wyjeździe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Odzywi zawsze wart brac jako uzupełnienie diety jak nie masz ochoty na maślanke po siłowni bierzesz carbo z białkiem, albo gotowego gainera. Zacznij moze cykl kreatynowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
bzdura.

Nie warto.
szkoda kasy, za krótki okres.

zrobic trening i pojeśc duzó produktów spozywczych co przy takiej wadze nie jest żadnym problemem.


zdr.

Zmieniony przez - miętki w dniu 2007-03-29 00:35:08

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
j.w za krotki okres czasu by cos zdzialac konkretnego.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Eee tam, ja wychodze z innego założenia. Odzywki po to są żeby zastępowały naturalny posiłek wtedy kiedy nie mozemu normalnie zjeść, żeby uzupełnic diete... Może rzeczywiście trioche za wcześnie na to..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
No skoro ma diete na mase, jak sam z resztą napisał, to po co mu brać odżywki przez ten miesiąc. Ja wogóle nie rozumiem już po tym sensu pytania...
Chce - niech stosuje jeśli dieta kuleje, pytanie, dlaczego dopiero teraz to zauważył.

Zmieniony przez - Chong Li w dniu 2007-03-29 13:59:04

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 153 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 865
koledzy maja racje - jak za miesiac wyjezdzasz - niema sensu - zakup suple jak wrocisz. pozdro

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..narazie do czasu wyjazdu,
cwicz i 3maj diete,
jak wrocisz pocwicz troche na sucho i wtedy mozna sie zastanawiac,
teraz nie ma to najmniejszego sensu
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
a na ile jedziesz?

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wiadomo -rodzice

Następny temat

nitrous + swole v.3 - dawkowanie

WHEY premium