SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opinie i wskazowki na dalszy trening.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57


Z tego czasu zadawalem pytania odnosnie treningu na najszerszy, brzuch ect.
Jade na treningu ustawionym przez Byka (sila/wytrzymalosc).
Przedtem trenowalem sztuki walki, obecnie 4x w tygodniu trening glownie silowy. Suplementacja pelna, czasami jedynie pomine posilek (zmeczenie jedzeniem)

Jak juz wspominalem wczesniej problem mam z najszerszym i brzuszkiem :)
Ile razy w tygodniu mozna trenowac podciaganie, ile klatke. Biorac pod uwage moj aktualny wyglad i to ze jestem po pierwszem cyklu 12 tygodni, prosze o wskazowki i uwagi na dalszy cykl ktory bedzie sie rozpoczynal wkrotce.
Chcialbym postawic nacisk na rozwoj klatki i plecow (w szczegonosci najszerszy), rzezba zajme sie w lecie.

Pozdrawiam Misieq.

Wzrost 190
Waga 99
Lat 25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57


~~
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57


~~
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
ja jestem za trenowaniem kazdej grupy miesniowej raz w tygodniu
nie wiem jaki trening masz rozpisany ale na pewno jest ok skoro rozpisywal go Byk wiec tylko podam Ci ewentualne zmiany ktore mozesz wprowadzic do treningu klatki i plecow
klatka: wyciskanie sztangi na plaskiej- 12,10,8,8 lub 10,8,6,6- aby zwiekszyc intensywnosc staraj sie utrzymywacciagle napiecie miesni podczas serii a w gornej fazie ruchu zatrzymaj ruch na jedna-dwie sekundy maxymalnie napinajac klatkę, sztange opuszczaj z powrotem powoli kontrolujac w pelni ruch
wyciskanie na skosie- sztanga lub hantle na zmianie- hantle daja lepsze rozciagniecie klatki- 10,8,8,12- rowniez z przytrzymaniem
rozpiętki ze sztangielkami- 3 serie po 10-12 ruchow
przenoszenie-3 serie po 12 ruchow- tutaj w gornej fazie ruchu napnij miesnie maxymalnie na 3 sekundy
dla odmiany:
pompki na poreczach- 3 serieX12
rozpiętki odwrotne na bramie tj.robisz jak zwykle krzyzowanie linek tylko ze od dolu- pobudzasz tym dolne czescie klatki- 3 serie po 10 ruchow
wyciskanie na laweczce glowa w dol- 4 serie po 10,8,6,6

plecy:
wioslowanie sztanga w opadzie tulowia- 10,8,8,6
przyciaganie wyciagu do brzucha- 10,8,8
sciaganie wyciagu gornego za kark-12,10,8 lub jesli wolisz/chcesz sie podciagac to wtedy podciaganie do klatki wykonuj przed wioslowaniem sztanga w 3 seriach po 12 ruchow
martwy ciag-10,8,6,6

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16979
To ile razy w tygodniu trenujesz dany mięsień zależy od intensywności jaką potrafisz wygenerować na poszczególnym treningu. Z praktyki powiem Ci że jeżeli potrafisz naprawdę mocno skupić się na treningu trenuj każdą grupę raz na tydz- wtedy każdy mięsień dostaje ostro w kość. Jeżeli natomiast nie potrafisz max skupić się na treningu wybierz HST.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym na twoim miejscu wchodził już na redukcje... Jak zaczniesz masę, to możesz znowu przybrać kilka kilo zbędnego tłuszczu i wtedy może to wyglądać bardzo nieciekawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
ja tez bym na twoim miejscu wszedl na "lekka" rzezbe przyda sie napewno, a wskazana jest szczegolnie bo jak sam napisales odczuwasz czasem zmeczenie jedzeniem - taki czas w ktorym bedziesz jadl mniej napewno Ci sie przyda [np. ja sam teraz jestem na rzezbie 4-5 tygodni, bo juz nie wytrzymywalem z tymi duzymi posilkami ]

No ale ok. jak piszesz, ze zajmiesz sie tym pozniej to looz.
Co do treningu to oczywiscie polecam HST - https://www.sfd.pl/temat174814/ przejrzyj ten temat i zobacz czy taki styl trenigowy ci odpowiada

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
ja uwazam ze na redukcje za wczesniej- zeby moc zrobic rzezbe trzeba miec jakies podstawy zeby miec z czego
klata rzeczywiscie nie wyglada za ciekawie, plecy tez
jak bym skupil sie na poprawie tych lwasnie grup miesniowych i zadbal tylko o zapobiegniecie wiekszemu zatluszczeniu
natomiast redukcje rozpoczal byl od marca

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
Nie za wczesnie, wedlug mnie przejscie na redukcje teraz jest dobrym wyjsciem, moze byc na poczatek dieta z proporcjami (B-40%, T,W po 30%), niech kolega teraz sie zacznie wprowadzac powoli w redukcje, a pozniej przejdzie do konkretnej redukcji, bo troszku do zrzucenia jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57
No oczywiscie zgadam sie z tym ze do zrzucenia jest co nie co, aczkowiek zrobie to w przyszlym cyklu. Jak narazie po 12 tyg cyklu mam przyrost 9kg i to zapewne nie tylko tluszczyk :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16979
Jak zwykle proponuje zmniejszać ilość białka w diecie tak u Ciebie istnieje sytuacja odrotwna- chude białko powinno stanowić znaczny % kalorii. A tak właściwie jakie są główne założenia Twojej diety? Moim zdaniem ona u Ciebie powinna być fundamentem dbałości o sylwetkę. Jesteś w otyle nieciekawej sytuacji, że nawet będąc na masie musisz dbać o jej przestrzeganie. Wrzuć swój przykładowy jadłospis.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy trening +jakie suple?

Następny temat

Czy jest jakiś środek na pobudzenie wzrostu ?

WHEY premium