SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odzywianie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 186
Witam. Zaczalem w tym tygodniu silownie. Chce przez pierwsze 6 tygodni cwiczyc cala sylwetke. Wszytskie miensie delikatnie na kazdym treningu. A pozniej 3 razy w tygodni i trening dzielony na partie miesni. Mam 23 lata, 176cm wzrostu i waze 73,3kg. Chce nabrac pare kilo massy. Mam pyatnie co do diety. Nie bede tu ppisal poszczegolnych posilkow. Robie tak:
posilek co 3h. W zaleznosci od dlugosci mojego dnia mam od 4 do 7 posilkow. Robie tak ze dostarczam w kazdym posilku po 30g bialka i 60g wegli. Bialka tylko ze serow, mleka itp i soji bo jesem wegetarianinem, wegle dostarczamz ryzu, pieczywa, makaronow, kasz. Ukaldajac posilek licze tylko wegele ze zborza i roslin (z nabialu nie licze) a bialka licze tylko z nabialow i soji (z roslin nie licze). Oczywiscie ostatni posilek to samo bialo i po trningu tez dostarczam wiecej bialka. Jem warzywa i zdrowy tluszcz. Oliwa z oliwek. Mam ptanie czy moje podejscie jest dobre czy cos powinienem zmienic? Prosze o jakies konkretne porady i z gory dziekuje wszystkim za ewentualna pomoc. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1751
z tego co wyczytalem to dopiero zaczynasz z silka. Wiec na dzien dobry proponowal bym trening ogolny, np fbw niz dzielone splity na partie. apropo diety to typowa masowka, wylicz najpierw zapoterzebowanie.

Coś tam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
co do treningu to zajżyj do innego działu, jeżeli chodzi o odżywianie to mozesz nie wyliczac zapotrzebowania skoro nie uważesz tego za konieczne, stosuj sie do 10 wskazówek żywieniowych które znajdziesz w postach podwieszonych, proponuje ci wkleic tu przykładową diete to sie zobaczy czy twoje myslenie idzie w dobrym kierunku.
skoro jestes wegetarianinem dobrze by było zaopatrzyc sie w odżywke białkową, bo np dostarczanie białka z twarogu po treningu jest słabym pomysłem, równiesz mleko w wiekszych ilosciach też nie jest polecane, wiec jak wyżej napisałem daj tu przykładową diete i sie na nią zerknie

zdr

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 186
Ogolnie w ciagu dnia jem:
1. Posilek: platki kukurydziane na mleku i jajka.
2. Posilek. Ryz i twarog i salatka.
3. Posilek. Kasza gryczana i twarog i salatka.
4. Posilek. Ryz z kefirem, troche twarogu i jablko starte.
5. Posilek. Bulka grahamka, jajka i serekwiejski.
6. Posilek. Jako ostatni posilek jam sam serek wiejski
Cwiczyc bede 6 tyg fbw. Dostarczam 30g bialka i 60wegelowodanow w kazdym posilku. A moze ktos mi wytlumaczyc jak stosoac te bialko zamiast zakupione i jakie kupic? Mam je wliczac do zapotzrebownia dziennego czy po prostu dodawac do posilkow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
kiedys ci poprawialem jakas diete.

w 1 posilku owsiane a nie kukurydziane.

mozesz kupic bialko Ostrowi,tanie a dobre.
stosuj je normalnie jakos zrodlo bialka w posilku,np zamiast twarogu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 186
aha. czyli wtedy jesc np ryz i do tego koktaj z mleka i bialak ostrovi? i bedzie ok? bo podobno bialko z sera zawiera kazeine i sie wolno przyswaja czy cos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
tak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 186
czyli na serze bialym daleko nie zajade? jako wege juz jestem skazany na porazke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
no rano i okolotrenigowo to przydaloby sie cos innego.
skazany na straty to nie,ale trudniej na pewno ci bedzie.
ale twardym trzeba byc nie miętkim;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 186
a np zwiekszenie ilosci bialka o bialko z odzywki rano i okolotreningowo cos da? czy zamienic przyjmowane bialko na bialko z odzywki? bo moge zastapic ale glodny bede i co wtedy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
za duzo bialka tez nie mozna jesc,nie zapominaj o tym.
poszukaj moze sobie na necie jak sobie raadza z masa inni wegetarianie;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta - nabór

Następny temat

Złamana część szczęki- dieta płynna! :( pomocy!

WHEY premium