SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OCENA MOJEJ DIETY NA MASE ;)

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85
Witam wszystkich. Prosze, oceńcie moją dietę :
-Pon-Pt:
*6.40 pierwsze śniadanie- herbata, 3 kromki z masłem i dzemem lub miodem lub z masłem orzechowym , jabłko lub banan, szklanka jogurtu lub mleka
lub
herbata, jajko / miska musli lub platkow kukurydzianych szklanka jogurtu lub mleka, owoc
*10.30 drugie śniadanie w szkole- kanapka z maslem wędliną serem salata i czasami pomidorem lub kanapka z serem i piersia kurczaka, do tego jakies warzywko lub owoc najczesciej jabłko
*12.25 nastepny posiłek- pudełko na wynos [nie wiem jak to sie dokladnie nazywa sorry ;)]mięsa drobiowego lub wieprzowego zalane jogurtem naturalnym, jałko lub banan
*15.30 obiad-ziemniaki lub 100 g ryżu bialego z drobiem lub wieprzowina/wolowina, do tego warzywo np pomidor, czasem kubek mleka
*17.30 przed treningiem- miska płatków kukurydzianych, 1/3 kubka mleka, jabłko/banan/kiwi, 1 mała garść rodzynek
*18.30 trening
*19.30-20.00 po treningu-koktajl węglowodanowo-białkowy czyli 30 g płatków kukurydzianych,100 g twarogu półtłustego,300ml mleka, 6 łyżeczek kakao miksuje i do gardziołka ;), dalej banan/jablko/kiwi, 1 szklanka mleka lub wody, czasem kromka z pastą z łososia lub pastą jajeczna lub smażone brzuszki z łososia,
*22.00-23.00- posilek przed snem- 200 g chudego twarogu lub 1 makrela/mintaj lub serek wiejski
Weekend:
*9.30 pierwsze sniadanie- to samo co w tygodniu
*11.30 przed treningiem- 1 bułka, 1 jajko na twardo, 3 liście sałaty, kromka z masłem orzechowym lub garść orzechów
*13.30 trening
*15.00 po treningu- 100g ryżu,kurczak,kubek sałatki:pomidor,ogórek,cebula i papryka[to zalewam kilkoma kroplami oliwy i mieszam]szklanka mleka lub jogurtu smakowego lub naturalnego
*17.00-18.00 następny posiłek- taki jak w tyg lub 3 kromki z
wedlina,jakis ser ,warzywo/owoc do tego, herbata
*20.00 następny posiłek-smażone brzuszki z łososia, jabłko/kiwi,czasem garść orzechów ziemnych lub włoskich,albo zamiast tych brzuszków to 3 kromki z maslem wedlina, do tego jakies warzywko/owoc, herbata
*22.00-23.00 przed snem- 200 g chudego twarogu lub ryba jak w tyg lub serek wiejski, do tego czasem koktajl : 200g twarogu chudego, troche mleka i kaszki dla dzieci np. mleczny start o smaku bananowym czy cos ;)



Współczynnik BMR 1809.33
Aby utrzymać wagę
Kalorie 3121.09
Węglowodany 55% 1716.6kcal = 429.15gram
Białko 15%% 468.16kcal = 117.04gram
Tluszcz 30% 936.33kcal = 104.04gram

No to by było na tyle, proszę o fachową ocenę mojej diety i ewentualne poprawki, pokochałem kulturystykę i traktuje ją na poważnie. Nie wiem czy ta dieta jest chociaz dobra .. ;( moze za malo dan ryzowych albo cos innego nie wiem chce sie dowiedziec i licze na wasza pomoc . Oczywiscie do treningów spożywam wodę mineralną śrenio zmineralizowana lub kranówe. Jest ona dobra w samku, nie czuc chloru wiec chyba sie nadaje do bezposredniego zpozycia. W czasie dnia czasem rowniez pijam wode,oczywiscie nie tylko ją. Jesli moja dieta spelnia zapotrzebowanie mojego organizmu na bialka weglo kalorie i tluszcze to wporzo. Jesli nie to prosze o pomoc i z gory dziekuje. Nie wiem dokladnie jak to sobie wyliczyc wiec pomozcie. Dania ryzowe zastepuje czasem jakims makaronem czy kasza gryczana, miesa rybami np paluszki rybne . Dzieki za pomoc i pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więc tak :
Po pierwsze , jesteś kolejnym który się zgubił na forum ? Dział odżywianie , a nie Hardcorowy Koksu... Powinny lecieć WARN'y

Co do tematu:
Nie widze źródła tłuszczy , słabo z węglami , białko też
Generalnie do zmany .

I - wariant 1 do wywalenia ,
wariant 2 daj owsiane + jogurt NATURALNY / mleko + owoc

II - chleb + pierś z kurczaka , z tym że chleb pełnoziarnisty/razowy + warzywo

III - domyślam się że to kupne cudo , radziłbym zrobić sobie posiłek w domu zapakować do pudełka , przynajmniej wiesz co ładujesz.

IV - może być

V - lipa totalna , daj ryż / kasze / makaron / ziemniaki + jaja / ryba / pierś ...

VI - znów lipa , po treningu trzeba szybko uzupełnić wartości , a ty ładujesz twaróg który się wchłania ~6h ...

Więc ja bym dał ryż / kasze / makaron / ziemniaki + jaja / ryba / pierś

VII - twaróg , ale półtłusty / ew rybe

Nie baw sie z weekendem tylko ładuj to co w pn-pt , zauważyłem gdzieś mleczny start - daruj sobie ten produkt , nie jest on wcale taki zdrowy jak go reklamuje sieć sklepów.

Możesz poczekać na bardziej zaawansowanych .




Zmieniony przez - PAKUS w dniu 2013-02-01 22:30:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85
na takich forach pierwszy raz wiec mozna powiedziec "zielony" ;) dzieki za odpowiedz a no i oczywiscie nie musze dodawac ze to ma byc dieta na mase ? bo wiadomo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2710
masło orzecoowe dorzuci jak dla mnei do kazdego jedzenia tylko nie do okolo treningowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
zmień tą diete bo ta jest tragiczna,masło orzechowe to syf

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok pct po methastadrol 3tygodniowe brania

Następny temat

Hyper Pump - Relacja By Skeba

WHEY premium