SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niepełna dieta + dodatkowe pytania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1895
Mam taki problem, że nawet jeżeli wyliczę liczbę kalorii w mojej diecie i ułożę wszystkie posiłki to wiem, że mój codzienny plan dnia tak bardzo się różni, że nie zawsze będę jej przestrzegał. W takim razie postanowiłem przestrzegać kilku posiłków:

śniadanie:
- 3 białka i 1 żółtko (gotowane)
- płatki owsiane na mleku

posiłek 1h po treningu:
- pierś z kurczaka
- ryż
- pomidor

kolacja:
- ser chudy
- jogurt owocowy (do smaku)
- tuńczyk w sosie własnym

Dodatkowo ponieważ jestem ektomorfikiem i mam duże problemy z przybraniem masy postanowiłem zakupić jakiegoś gainera (skonsultuje to już w dziale Suplementacja) którego będę jadł przed i po treningu.

Pozostałych posiłków nie rozpiszę bo mogą się one strasznie różnić od siebie, ale sądzę, że z tym co napisałem + odżywka to i tak będzie to więcej kalorii niż do tej pory spożywam.

Czy to wszystko co napisałem ma jakiś sens?
Czy na takiej niepełnej diecie mogą być efekty?
Proszę o ocenę!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
po pierwsze - jedz całe jajka
po drugie - jogurty owocowe zastąp kefirem i warzywami
po trzecie - nie napisałeś tak naprawdę nic, bez gramatury/btw/kcal nie ma co oceniać
po czwarte - kaloria kalorii nie równa.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1895
Tzn, że mam gotować i jeść całe jajka?
Czy są jeszcze jakieś inne sposoby przyrządzania jajka oprócz gotowanego, jajecznicy i omletu?

Nie napisałem gramatury ponieważ, nie układałem bardzo szczegółowej diety tylko ogólne posiłki, które znalazłem we wskazówkach na forum.

Wiem, że ciężko ocenić to co napisałem, ale z góry wiem, że jak ułożę sobie 5-6 posiłków z dokładną rozpiską to mogą się zdarzyć dni kiedy nie będę miał możliwość zjedzenia ułożonego posiłku, co wtedy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
kuchnia sfd - masz mnóstwo pomysłów na jajka.


dieta bez jednego posiłku raz na jakiś czas, jest lepsza od gainera i 3 przyzwoitych posiłków, więc dziwi mnie Twoje podejście. Gainery to syf i nazywanie ich zamiennikami posiłków...hm - nie jest już aktualne.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1895
No dobra w takim razie w wolnej chwili ułożę porządną dietę ;)
Dzięki i pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

low carb

Następny temat

dieta, dieta, dieta...

WHEY premium