SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje wyniki :((

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cwicze dopiero 3 miesiace
waze okolo 60-63 kg, wzrost 174-175 cm
na klate podniose tylko 65 kg, zaczynalem od 50kgx2
w bicepsie mam 32,5 jak zaczynalem mialem 29,5 cm

uwazam ze jest bardzo slabo bo jak patrze na innych do sie zalamuje, powiedzcie mi czy na poczatek jest az tak zle :(((
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 677 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5955
Mój start - 54kg wagi nie wiem ile na klate, ale mało, 27cm w ramieniu...
Po 4 miesiącach 64kg wagi, na klate b. mało nie wiem ile ale wycisne chyba tylko swoją wage i ani kg więcej... ostatnio wyciskałem jak sprawdzałem 60 ale to było kilka kg temu Teraz w ramieniu 31 do wakacji będzie 32 na poczatku panowie przecież masa leci jak woda... co wchodze na wage to więcej co mierze obwody to więcej O dziwo mi idzie bardziej masa niż siła, siła mi powoli idzie... A no bym zapomniał ten mój wzrost... 174cm

Pozdro

Zmieniony przez - Spajdi w dniu 2004-05-21 14:58:08

"...Umiesz liczyć to na siebie licz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30754
tak wogole to ile masz lat ?

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Moim zdaniem nie jest zle. Ja zaczynalem mniej wiecej w tym samym czasie i warunki fizyczne bardzo zblizone, a dopiero teraz zaczynam widziec postep (zmiana treningu, regeneracja). Wiec postep sily jest, masyobwodow tez - tylko sie cieczyc... Nawet soga dam...

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 192 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10118
Człowieku to dopiero 3 miechy !? 3 cm to mało? Ile Ty bys chciał w 3 miesiace, no bez przesady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 108 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1937
Poczatki zawsze sa bardzo trudne ale napewno odpowiedna dietka i dobry trening i zlapiesz pare kilo!trenuj a napewno zobaczysz roznice przeciez to dopiero 3 miesiace!

pozdro

Co Cie nie zabije to Cie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki z odpowiedzi

ps. mam 16 lat i 8 iesiecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
Nie bede podwazal tego co piszecie bo byc moze ze mna jest cos nie tak, ale porownojac moje warunki i wasze to az sie wstydze bo cwicze prawie rok, waze 73 kilo mam 35,5 w bicu a wyciskam tylko 75, na biceps 1 powt to 40kg. Na klate mam standardowy plan - prosta skos rozpietki prancuzki lezac i siedzac. Czekam na sugestie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 108 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1937
maoro16: powiedz cos wiecej o swoim treningu???jak trenujesz i ile razy w tygodniu???po roku czasu juz powinny byc znaczne wyniki jednak to zalezy od wielu czynnikow m.in. od genetyki!

Co Cie nie zabije to Cie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1186
ja zaczynałem od zera na klate 30kgx2 a po 6 miechach 65kgx3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2045
Wyniki - dobre !! Cwicz pamietaj o diecie !! pij duzo wody ! regularnie cwicz ; daj czas na regeneracje miesni ! nie bierz czasami jakis suplementow ! za wczesnie ! ! ! Pozdrawiam

Nawet najgorsza bestia ma w sobie odrobine litosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
moj trening jest na mase:
pon- klata tric
sroda- plecy bic
piatek- nogi barki
zaraz ide na angola wiec dokladny plan napisze pod wiezor. Ale ogolnie jest to 4 serie po 8-12 powtorzeń, na mniejsze gropy 3 serie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odstające łopatki "Zwierza"

Następny temat

Jakie najlepsze cwiczenia na poszczególne partie ciała??

WHEY premium