SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mleko i mulenie podczas treningu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 82 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1848
Witam czy was też mdli podczas treningu jeśli jakis czas przed treningiem spożywaliście mleko? np płatki kukurydziane albo owsiane z mlekiem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Osobiście nie stosuje mleka prawie wcale. Pytanie tylko ile tego mleka i płatków spożyłeś i w jakim odstępie czasowym od treningu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
2h dla mnie to takie minimum.
kwestia jeszcze jak przygotowales dana potrawe? i czy zjadles tylko to?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2129
Kwestia ile wcześniej zjadłeś posiłek z mlekiem , jeżeli bezpośrednio przed, tak 30 min przed ćwiczeniami to faktycznie może mdlić . Jeżeli podczas treningu masz treść w żołądku czy to będzie mleko z płatkami , czy inny produkt może dochodzić do dyskomfortu.


Zmieniony przez - AniaKl w dniu 2016-07-07 19:56:44
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
na 30 min przed treningiem posilek to chyba nie ma opcji żeby nie doszło do dyskomfortu , inna sprawa ze same posilek w postaci mleka i platkow kukurydzianych nie jest najlepszy


Powiatać Aniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 82 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1848
no jak zjadłem te płatki to tak 30/60min odczekałem dokladnie nie pamiętam a dzisiaj zjadłem bułki na śniadanie wypiłem kielona oliwy z oliwek odczekałem dobrą godzine i było igła
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 82 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1848
jeszcze przetestuje sobie czy to mleko na mnie tak wpływa czy po prostu za mały odstęp czasu robie pomiedzy sniadaniem a treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
byc moze problem tkwi w laktozie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
a jak wygląda odżywianie bo bułki , płatku kukurydziane z mlekiem itp., nie wygladaja na odpowiednie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2129
zachowaj większy odstęp między posiłkiem a treningiem , warto tez przemyśleć produkty które stanowią posiłek przedtreningowy i Twoje śniadanie. Płatki kukurydziane i mleko to dość niewiele , bułka popita olejem tez nie jest "bezpieczna" za duże ilości oliwy w jednej porcji mogą spowodować rewolucje żołądkowe.. kwestia jaki to kieliszek ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10662 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
zawsze mleko mozesz dac do innego posiłku, a przed treningiem zjesc cos innego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy

Następny temat

Activlab wysoko białkowy koktajl odżywczy

WHEY premium