SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maracaibo/Dziennik/new fot. str 19,20/recomp

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
wow, super forma, tylko podziwiać można:) no i łydy jakie bycze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
jak to się mówi: Poruchasz w te wakacje !!

A tak poważnie. To nie wiem jak to na żywo wygląda, ale na fotkach jest MEGA! Chciałbym mieć taki BF cały rok Wiadomo, że zawsze przyda się trochę masy, ale i tak jestem pewien, że nawet jak będziesz miał te 42 w łapce, to znajdziesz coś innego co Ci nie będzie pasowało

Mógłbyś zrobić fotę, że widać cała sylwetką. Wtedy łatwiej ocenić gdzie brakuje mięsa

Ale ogólnie brawa za sylwetkę Jest zayebiście !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 303 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2880
Panowie kvrva troche wiecej obiektywizmu :)

Nie widze zdjecia plecow nie wiem czy nie wrzucilem czy co, ale nie wazne.

To co narazie bedzie moim priorytetem to szerokosc plecow, widac dobrze ze jest tutaj sporo do zrobienia. Klatka glownie gorna czesc i srodkowa.

Przy zachowaniu odpowiedniej ilosci aerobow jestem pewien ze uda mi sie utrzymac obecny poziom bf. ( w ostatecznosci jest do przyjecia, jak zaloze kapielowki to sie nie wylewam na boki i jakos to wyglada )

Chce popracowac troche nad wyrownaniem tych nog, wiadomo prawa noga jest moim glownym koniem pociagawym i chcac nie chcac pracuje ciezej codziennie. Zamierzam mocno zluzowac trening nog, cwiczyc narazie silowo glownie tylko lewa. Przy normalnym silowym treningu nog ciezko sie biega i latwo przetrenowac. Jednak 90kg podczas biegu tez niezle daje po miesniach.

Tibes- wiesz 39cm o ile nie napinam czy cos wyglada delikatnie mowiac smukle. Widac ze cos tam cwicze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
no nie wrzuciłeś zdj pleców

a forma świetna, chcialbym kiedys tak wyglądać


w ogóle, to chyba się tu jeszcze nie wpisywalem, ale teraz będe zaglądał na pewno powodzenia dalej

Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2011-06-12 13:24:03

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 303 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2880
No to lecą plecy :









Zmieniony przez - Maracaibo w dniu 2011-06-12 13:36:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 396 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2808
elegancko :D sogacz wchodzi jak nic

/ juz nie wchodzi ;<

Zmieniony przez - kawalash w dniu 2011-06-12 16:27:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest zajefajnie
elegancko się wyciąłeś !
Oddaj mi swoją żyłę z Bicepsa !!

Zmieniony przez - Matth3w w dniu 2011-06-12 22:03:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Plecy jeszcze się nauczysz napinać i będzie git.

Dobra forma, zazdroszczę łydek bo moje czy to robię kilkanaście powt z 200 kg czy milion ze 100 kg i tak nie chcą rosnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Sog za efekty, super definicja mięsnia.
Gratuluje, bo naprawde super różnica.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chętnych proszę o pomoc

Następny temat

proszeo poprawe mojego planu

WHEY premium