SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krzywe wyciskanie;/

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2802
Mam taki problem ze gdzy wyciskam maksymalny cięzar lewa ręka jest duzo silniejsza i idzie szybko do góry a prawa wogóle, lub trochę oderwę ją od klatki. Co można z tym zrobić????? Słyszałem ze jak złapie sie tą słabszą ręką bliżej cięzaru to wtedy ma ona lżej czy to prawda??? Nie długo mam zawody a trochę głupoio by bylo jak bym tak zrobił na zawodach ze jedną ręką wycisnołem a druga przy klacie;/;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli jedną wycisnąłeś a druga jest przy klacie to nie wycisnąłeś ciężaru czyli cieżar jest za duży..zmniejsz obciążenie i będzie ok...spróbuj z ~3-5kg mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13290
zamiast sztangi używaj sztangielek wtedy zobaczysz ile pociągnie słabsza ręka i to ma na celu wyrównanie siły w słabszej
jeśli chodzi o to łapanie jedną ręką bliżej to jest łatwiej wycisnąć ale nie polecam tego typu wyciskania
pozdro

życie to nie bajka, nie posmera cię po jajkach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2802
ok dzięki za odpowiedzi. Spróbuje z tymi hantlami ćwiczyć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozbudowa głównie części przyśrodkowej m. piersiowego większego. Jak to zrobić?

Następny temat

Prosba o porade ekspertow (Puma, apokalipsa, Krzychu, Wodyn...)

WHEY premium