SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 0
Zaczęłam ćwiczyć mam 173 wzrostu 54 wagi.
Kupiłam odżywki ale dieta, szkodliwość kreatyny,
1. extreme mass effect
2.Amix Creatine Monohydrate 500g

wiec, co jeść prócz ryzy, tunczyka,mleka, jajek serkow wiejskich, warzyw, by przybrac na masie?
czy kreatyna jest bardzo szkodliwa? trzeba przyjmować jakieś dodatkowe witaminy przy jej spożyciu, widziałam kilka wpisów o jakimś np "Bilobil Ginkofar"
bieganie 40 minut dziennie, nie będzie przeszkodą w gubieniu masy ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 270 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3980
Tylko po co ci ta kreatyna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 0
jak wszyscy, tutaj chce wyrzeźbić sobie ciało ;) ,tylko czy dobrze do tego podchodzę ? po kreatynie super wchodzi i przyznam ze się utrzymuję , to co zrobiłam . A dziś przerwa niesamowicie bolące zakwasy

Zmieniony przez - m_kwasna w dniu 2015-03-28 11:46:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 329 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4835
zacznij jesc kolego, dowal sobie ze 4k kcal i zaczniesz tyc, bo teraz kreatyna bez sensu, woda podleje, sila troche pojdzie do gory i tyle... po cyklu spadnie, i rzucisz silke bo zobaczysz ze efektow nie ma....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 0
ale ja nie chce przytyć, pójdzie mi w biodra albo w uda i co w tedy xD? czysta mase chce robić, staram się trzymać bez tłuszczową dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 0
ktoś jakaś podpowiedź ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 270 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3980
Dział odżywianie, dieta na + 300 kcal niż zapotrzebowanie. Tłuszczy nie unikaj, max 1g - kg ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 329 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4835
sorrki, nie zauwazylem ze jestes laską :D


dla Cb porada,

lekka nadwyzka kcal w diecie dajmy na to te 300kcal, i obserwacja organizmu :)


+

priorytet na all nogi i dupę :)

no i spozywaj dużo warzyw i owocow, by miec dobrej jakosci skore, bo u lasek to podstawa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
tłuszczu nie wolono wykluczyć, bo bierze udział m.in. w procesach hormonalnych. kreatyna nie jest szodliwa i można ją stosować albo na zasadzie cyklu przez kilka tygodni, lub w ciągly sposób- wtedy przyjmuje się nieco mniejsze ilości. pamiętaj o piciu dużej ilości wody

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 0
super dzięki. gdzie mogę znaleźć jakieś rozpisane już plany ćwiczeń ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 0
Kreatyne- jedna mała łyżeczka jakieś 5g przed treningiem i od razu po treningu .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta 67 kg na mase

Następny temat

Problem

WHEY premium