SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna, a małe ilości alko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 283 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3706
Jestem ponad 2 tygodnie na cyklu,
w poniedziałek wypada za***ista dyskoteka

jak walne sobie przed ze 2 wściekłe psy, zeby zlapac leciutka faze, to nic mi nie zaszkodzi?

sogi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 261 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6131
Zawsze troche szkodzi, ale raczej nie odczujesz aż tak skutków picia Jak wrócisz pij dużo wody mineralnej i weź witaminki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
albo miesnie albo woda.
twoj wybor.

witamina c obowiazkowo

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18418
co sie przejmujewsz głupotem,i przeciesz nie znikniesz ani nie stracisz tego co do tej pory zrobiłeś.
A poza tym to wyszukiwarka sie kłania

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
https://www.sfd.pl/forum.asp?search=alkochol&forum_id=12&strona=1
a tak na marginesie kreatyna nawadnia alkochol odwadnia ale moim zdaniem po 2 wsciklych nic ci nie bedzie jw witamina c .a najlepiej z rana w razie kaca zma "apt"+wit "c" mnie zawsze stawialo to na nogi

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nic Ci nie bedzie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 359 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28295
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5561
Czlowiek pewnie nie jestes zawodowym pakeram wiec sobie nie zaluj. Czy jestes na cyklu czy na nie sie schlasz to bedziesz sie*****owo czul i bedzie kac. ( ja ogolnie po swoim polmetku pobilem rekord na plaskiej a dwa dni sie leczylem i nic nie jadlem )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
nic Ci nie bedzie, to nie kwas jakis ze Ci wypali wszystko od razu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
wal gaz ile wlezie.
co za pytanie
co tu ****a wszyscy święci?????Połowa gnojkow z tego forum wali prochy i wszyscy są kul.Kulwy znaczy.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
tu nie chodzi o to zeby pic ile sie chce ale nie mozna popadac w paranoje! jak mowisz ze ma byc swietna impreza tzn ze to bedzie jakas okazja a nie co tygodniowa biba...pij na zdrowie, milej zabawy!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrowia WPC 80 na początek ?

Następny temat

słyszał ktoś o tym???

WHEY premium