SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna+.....??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1177
witam!!wiem ze już temat jest denerwujący ale nie znalazłem zadawalejących mnie informacji!!Mam Kreatyne z Olimpu na jeden cykl!!co do niej dokupić??zastanawiam się na BCAA ,ale mam juz 189cm i nie chce juz rosnąć!!czy BCAA ma duży wpływ na wzrost??czy lepiej HMB??i gainera czy jakieś białko??czekam na konkretne wzkazówki!!z góry dzieki!!pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
kup jakiegos gainera do tego glukoze,ale przede wszystkim dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 444 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7322
Ehhhhhhh nie martw sie gdyby od BCAA sie rosło to miałbym juz chyba 2.10cm jak nie wiecej wzrostu gdzie ty to wyczytałeś??? HMB sobie daruj (stosunek ceny do efektow jest "niekorzystny") Do kreatyny kup glukoze, białko lub gainera (w zalezności od barkow w diecie). Ale przedewszystkim skup sie na diecie tak jak pisał moj przedmowca

"The future is built day by day"

Czytelnik w dziale suplementacja :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 256 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2035
Na twoim miejscu kupiłbym białko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1177
spoX!!ale jakie białko??i ile tej kretki ..??bo słyszałem że w moim wieku wystarczy 2x3g!!bo to pierwszy cykl!!SOG-i dla was!!pozdro!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Sprzedaj kretke, kup gajnera, zajmij sie dietą i przykładaj sie do treningów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1177
Quart a BCAA??moge sobie kupić??co byś mi jeszcze polecił??z góry dzieki!!pozdro!!a jakiego gainera byś mi polecił?i czy można brać gainera i białko równocześnie??

Zmieniony przez - KRAK15 w dniu 2004-04-04 21:32:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
///Quart a BCAA??moge sobie kupić??///
mozesz ale na niewiele Ci sie teraz zdadzą

///co byś mi jeszcze polecił??///
carbo
///a jakiego gainera byś mi polecił?///
mas xxl treca, swg ilimpu, ultimate`a

////i czy można brać gainera i białko równocześnie??///
tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 104 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 404
Witam.
Troche młody jesteś jak na kreatyny i extra ssuplementacje ale skoro już masz ją i chcesz używać to po pierwsze kup sobie glukoze do tej kreatyny...jeśli jesteś z kraka jak na to nick wskazuje to zasuwaj do Sellgrosa..mają 5 sztuk extra glukozy t.j. kilogram bo każda paka po 200 g za 11 zł co ci powinno wystarczyć na jakieś 40 porcji z kreatyną ( rozpuszczaj 20-30 g glukozy w wodzie lub soku i do tego dawaj kreatyne )...a co do reszty to jak już strasznie bardzo chcesz weź gainera bo w tym wieku chodzi o mase a nie rzeźbe...może być Trec'a Mass XXl lub Olimpa SWG4000...a poza tym dietka i jeszcze raz dietka..kup sobie jakąś książeczke albo sciągnij z neciku rozpiske z żarciem i składem posiłków i już...

HMB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2027
a co mam robic jak mam problemy z kupnem glukozy w proszku bo nie posiadaja takiej u mnie w miescie tzn tu w chicago co mozna stosowac w zamian i w jakich odstepach czasu stosowac i jak polaczyc i jak barac kreatyne glukoze i gainera?

"Trzeba byc jak tygrys, miec respekt u innych ale byc silny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aminokwasy dla kolegi

Następny temat

Tłuszcz

WHEY premium