SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniec z owsianymi:(

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 115 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3382
Witam
Niestety moj organizm nie trawi płatek owsianych. Przez ponad 9 miesiecy meczylem sie i jadlem je codziennie, zawsze zjadalem okolo 20gram i wiecej nie dalem rady. Zaznaczal ze taka ilosc jadlem okolo godziny! Probowalem roznych sposob dodawalem kakao, miod, twarozek itp.
Chcialbym abyscie mi polecili jakies dobre platki (nie ryz) z rana ktore moga zastapic owsiane. Moze wlasnie jakies nestle z pelnego ziarna czy cos takiego? Ktore w miare daja rade i sa na 2 miejscu za owsianymi?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
Do: Darek1805 ile dajesz ml mleka i ile g płatków? No i czy dorzucasz jakieś białko

platki to juz zalezy od ciebiw daj ile ci potrzeba mleka tak zeby nie bylo za duzo i nie za malo jak zaczniesz robic to puzniej bedziesz wiedzial ile dac zeby bylo dobrze

bialko to juz swoja drogo mozesz zjesc osobno jaja lub twarog ja tak jem



Surowe sa znacznie gorzej pzryswajalne od ugotowanych...


rozmawialem z BodyLine na ten temat i on tez tak robi ja nie widze zadnej ruznicy czy gotowane czy nie wiec jezeli lepiej wchodza mi takie to przy takich zostane

Zmieniony przez - darek1805 w dniu 2007-10-07 14:08:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
Moze pol na pol z kukurydzianymi albo makaron.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62299
domer: Co sądzisz o płatkach ryżowych, mogą być? Czy są bardzo przetworzone?

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
platki jaglane (czyli z prosa)sa bardzo zdrowe, platki z orkiszu, raczej w sklepie ze zdrowa zywnoscia (to taki krewny przenicy z wieksza wartoscia skladnikow odzywczych)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
mscicel ja jem płatki ryżowe codziennie w skole. miksuje z kefirem kokosem itd i traktuje to jako normalny posiłek

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Platki ryzowe,za barzdo przetworzone , wysokie IG..

A probowales urozmawicac owsiane? Muesli platki owisane+suszone owoce(rodzynki) + mleko + odrobina miodu /kakao, + cynamon, to co lubisz

A jako zamiennieki swietnie plasuje sie np. kasza kus kus +mus jablkowy+cynamon, albo przygotowana na slono, moz ebc tez makaron razowy czy z maki drum rowniez przygotowany na rozne sposoby, moga to byc czasami bulki grahamki czy chleb razowy, moze to byc nie koniecnie owisnka na sniadanie zawsze czy etz posilek opierajacy sie na WW a jejecznica czy omlet

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
j.w. znajdź sposób by ci wchodziły! :)

20g dziennie? ja na raz pochłaniam ponad 100g i sa pycha!

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 115 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3382
Heh probowalem roznych sposobow z musli rowniez. Jakby to powiedziec platki owsiane " nie odbijaja sie" w zoladku hehe, chodzi mo o taki efekt ktory jest widoczny np gdy wezmie sie kilka lykow coli lub piwa. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Dzis kupilem w biedronce platki jakies fitness czy cos takiego zbozowo przenne, z dodatkami rodzynek, suszonych ananasow, bardzo dobrze wchodzily i to moglbym jesc bo chyba maja mniejsze ig niz kurydziane, tylko na pewno tez jakos przetworzone.
Chleb razowy ciekawy pomysl, choc ja go jem w 2 posilku.
Co do omletow nigdy nie probowalem i nawet nie wiem zbytnio jak to sie robi:(
Moze z moim organizmem jest cos nie tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
A spróbuj tak
-Wsyp to metalowej miseczki 100 gram płatków i zalej wodą (czym cieplejsza woda tym szybciej zmiękną)
-Jak juz zmiękną to do miksera (blendera) wlej 150-300ml mleka i wrzuć 100-200gram twarogu chudego/półtułustego i dorzuć 2 słodziki
____Opcja smakowa możesz dodać łyżeczke gorzkiego Kako lub cynamonu troche_____ dla smaku taka opcja
-Mixujesz , zalewasz tym płatki mieszasz i spróboj może ci jakos przejdzie
Pozdro

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-10-06 12:18:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
ja bym stawiał na omlet..bardzo łatwo się go robi....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacze ClenBurexin vs. Olimp Thermo Speed extreme

Następny temat

Ryż

WHEY premium