SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klata dla początkującego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ćwicze dopiero od 2 MIECHÓW.przez te 2 miesiące klate jechałem takim planem:
Wyciskanie sztangi leżać-3 serie 10*8*8
Wyciskanie sztangi skos-3 sereie 10*8*8
Wypychanie sztangielek skos-3 serie 10*8*8
Rozpiętki skos-3 serie 10*8*8

W INNYCH PARTIACH ZWIĘKSZAM CIĘZAR A NA KLACIE NIE MOGE.Jak poszedłem 1 raz wziałem z 30 kg:D Teraz wezme z 35 kg a na serie jade teraz po 30kg.Jest to wkurzające i osmieszające.

Czy może mi ktoś polecić jakiś dobry plan na klate który da efekty.

Diete posiadam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5125
Ja jestem właśnie w drugim miesiącu i plan na klate mam taki:

wyciskanie sztangi płasko 4s
wyciskanie sztangi skos 4s
rozpietki 3s

w miesiąc poszło mi 8 kg więcej na klate.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5125
aha i powtórzenia takie 12/10/8/6 zwiększając ciężar co serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1994
Ćwicz z progresją ciezary czyli co serie dokładaj np. 1 lub 2kg i zaczynaj np od 8 powtózren a następnie co większy ciezar to zmniejszaj liczbe powtórzen aż dojdziesz do 1 lub 2 ruchów, tylko sie nie przetrenuj ale zamiast zwiększania ciężaru co serie to możesz zwiększać ciezar co trening, ponoc dobre na siłe i mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Wypełnij ankietę. I pokaż cały plan.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA 16 lat

Następny temat

Zaczynanie od początku

WHEY premium