SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka moich fotek:)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Pycha .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
super jest ! na brzuchu wielki progres ;]
...
Napisał(a)
Usunięty przez Wuchta34 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1190
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4577 Napisanych postów 49013 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522688
jak chcesz biust oglądać to wpisz sobie w googlach... to jest forum sportowe, a nie dla walikoni
...
Napisał(a)
Usunięty przez Wuchta34 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1190
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 431
no cóż widze, że umieszczanie zdjęć nie było dobrym pomysłem... jeśli komuś nie podobają sie moje cycki to może zrobić ściepe na operacje powiekszenia mi biustu albo poprostu niech wybierze sie do burdelu i tam ogląda balony tych pieknych pań. To chyba wszystko co miałam jeszcze do powiedzenia na tym forum. Dziekuje wszystkim, ktorzy zwracali uwage na to na co powinni i Żegnam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2895
Mi się sylwetka bardzo podoba, w ogóle ładna jesteś ;) Co do biustu bo jacyś kolesie się wypowiadali to jest taki jaki być powinien ;) pozdro

******
Umiesz liczyć ? Licz na siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1190
Rebelgirl powiem Ci coś... nie powinnaś tak brać do siebie tego co wypowiadają inni w internecie na Twój temat, ale jeśli zgodziłaś się pokazywać własne zdjęcia to musisz być przygotowana na to że nie każdy Ci będzie słodził, jednemu się podoba to, innemu tamto, ale każdy ma prawo dodać swe trzy grosze.. ja dodałem, ale to nie miała być docinka, jedynie zadrażnienie się ;) Poza tym co raz zostanie umieszczone w internecie nie ginie ;) to że ja lubię Kobiety z większymi piersiami to nie oznacza żebyś rezygnowała z tego forum... Jest cała masa innych co będą się podniecać ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Nie przejmuj się wypowiedziami adamwlc - odpocznie to zrozumie, że z kobietami rozmawia się z szacunkiem.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 717 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16072
Idealna sylwetka :>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolega do oceny

Następny temat

placki z tricem i brzuszek.po 2 miechach na silce.

WHEY premium