SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy najlepiej BCAA ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 224
Moze juz jest gdzies ten temat, wiec wowczas prosze tylko o linka do niego, ale nie wiem kiedy powinno sie zazywac BCAA? Jesli np. bierze sie tez bialko, lub hmb, albo nawet bialko i hmb, to gdzie wtedy nalezalo by umiescic zazywanie BCAA ? Chcialbym spytac takze o zazywanie BCAA w dni treningowe oraz w dni beztreningowe kiedy najlepiej ?biorac pod uwage, ze np. bede bral bialko lub hmb, lub bialko i hmb.

stah

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
odpusć bcaa w takim razie, nie ma większego sensu chyba że jesteś zawodowcem i robisz ostrą rzeźbę.
zdr.

Zmieniony przez - miętki w dniu 2005-11-21 00:27:20

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
j.w

jesli nie planujesz zejsc do 5-7% bf to odusc bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 224
Ostrej rzezby nie robie. Ale mam od kogos moze ze 100 tabletek i chcialbym to wykorzystac.

stah

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
j.w jesli nie jestes zawodowcem to odpusc sobie bcaa sa inne produkty wazniejsze ale jak chcesz juz brac to bcaa maja najwieksze zastosowanie brane przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
skoro juz masz to

najlepszym czasem na BCAA jest okres przed (jesli nie jadles niedawno pelnowartosciowego bialka) i po treningu
oraz po przebudzeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 224
A jesli chodzi o takie witaminy jak centrum, gdzie jest w tabletce okolo 100mg zelaza, 120 mg witaminy c, z reszta nie bede pisac skladnikow, ale masa fajnych witamin tam jest, to czy przyda mi sie lykanie takiej witaminki jednej dziennie ? Drugie moje pytanie, to czy powiedzmy po dwoch latach lykania codziennie takiej witaminki nie bede mial troche zjechanej watroby i czy organizm troche sie nie przyzwyczai do przyjmowania takich witamin ?

stah

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przed i w trakcie treningu

oraz zaraz po przebudzeniu jak sa fundusze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
czy przyda mi sie lykanie takiej witaminki jednej dziennie ?

przyda sie

po dwoch latach lykania codziennie takiej witaminki nie bede mial troche zjechanej watroby i czy organizm troche sie nie przyzwyczai do przyjmowania takich witamin ?

jesli masz obecne zdrowa to nie
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie

Następny temat

Zbrylony Storm??

WHEY premium