SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kategoria -> wyciskanie na płaskiej.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 279
Siema witam wszystkich . Mam do was parę pytań dotyczących wyciskania, a konkretnie zawodów w wyciskaniu.czy są jakieś wymagania żeby wystapic w takich zawodach.jakie są kategorie wagowe macie może jakież dane z takich zawodów interesuje mnie przede wszystkim przedział wagowy zawodników a cięażar jaki wycisneli.
jeśli ktoś by miał takie dane to proszę się wpisywac
mam do was jeszcze jedno pytanie czy 130 kg to dobry wynik brając pod uwagę ze waże 75 kg i mam 17 lat??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 178
Ja to nei z tych stron wiec za bardzo sie nie orietuje, ale poszukaj na necie. Napewno cos bedzie... marzec, kwiecien to miesiace wyciskania ;d;d

Nie pijemy wódki... Nie pijemy wódki... No bo biceps bedzie krótki :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Wszystko jest na forum trzeba tylko poczytać

Co do 130kg jest to dobry wynik ale nie wiem czy na zawody wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 503
no wcześniej rekord polski do lat 18 wynosił 160kg (nie wiem w jakiej wadze). a teraz to już nie wiem...

...<Trening czyni mistrza>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 279
zapominiałem dodac ze posypia się sogi;]]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2107
https://www.sfd.pl/Aktualności_-_Sporty_Siłowe-f142.html  sprawdz wyniki w jakimś temacie i porównaj ze swoimi wg mnie wynik dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 503
potrenuj trochę siłowo i będziesz mógł się Klasować..pozdr.

...<Trening czyni mistrza>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
z takim wynikiem nie masz szans kiedyś sam chciałem startować w tym wieku 68-69kg wycisk 142,5kg na treningu na zawodach trzeba liczyć 10-15kg mniej wszystko się wykonuje na komendy musisz przytrzymać odpowiedni czas na klacie ciężar do tego nogi tyłek w odpowiedniej pozycji, nie chcę Cię zniechęcać pooglądaj filmiki z zawodów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 385 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5882
w samym wyciskaniu bys duzo nie zwojowal,chyba ze pojdziesz do klubu
dopracujesz technike kupisz jakos koszulke poswiecisz jakis czas na przygotowania
i jedziesz z koksem...ta strona moze ci sie przydac http://www.powerlifting.pl/ 

"If you even dream of beating me you'd better wake up and apologize." Muhammad Ali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 178
Najczesciej rywalizacje odbywaja się w następujących kategoriach wagowych:


60.0kg
67,5kg
75,0kg
82,5kg
90,0kg
100,0kg
110,0kg
125,0kg
+125kg

Ja kiedy bylem w wadze do 67,5 wycisnelem 120 kg i zajalem 1 miejsce, a w open 2 ;) Zalezy jeszcze od poziomu zawodów. Moim zdaniem w Twojej kategorii wagowej moglbys sprobowac szczescia, ale jak ostatnio bylem na zawodach to typ w Twojej kategorii wycisnal 155 :P Ja na Twoim miejscu bym probowal. Zawsze to jakies nowe doswiadczenie. I pamietaj ze na zawodach wszystko jest na komendy i czy dalbys rade z tymi 130 kilogramami, a jezeli wyciskasz 130 z koszulka do wyciskania to jest zaden wynik. A jezeli bez to z koszulakiem bys wycisnal ze 140. Pozdrawiam ;) mam nadzieje ze na cos sie przydalem hee :P Zycze sukcesów

Nie pijemy wódki... Nie pijemy wódki... No bo biceps bedzie krótki :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 178
Dodatkowo sa przeprowadzone klasyfikacje open w następujących kategoriach wiekowych:


do 18 lat
do 20 lat
do 23 lat
Seniorzy
Weterani (powyżej 50 lat)
Niepełnosprawni

zapomnialem :P tego dodac :P ale to nie we wszystkich zawodach tak musi byc. Najczesciej jest juniorzy do 18 i sedziorzy 18+

Nie pijemy wódki... Nie pijemy wódki... No bo biceps bedzie krótki :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 178
seniorzy :P

Nie pijemy wódki... Nie pijemy wódki... No bo biceps bedzie krótki :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Atlas 4-ro stanowiskowy

Następny temat

Co myślicie o takim zestawie??

WHEY premium