SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odzywki brac zeby przybrac na sile i masie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 352
Chodze na silke przez 2 lata juz i nabralem stosunkwo duzo masy miesniowej(jestem pewien poniewaz mam ok 10% tkanki tluszczowej) stosuje diety i jestem po 3 cyklach kreatyny,bialko uzywam caly czas. Chcialbym sie poradzic was czy to dobry pomysl brac glutamine,kreatyne z bialkiem i fish oil. Chcialbym nabarc sily i dojsc do ok.86kg(obecnie 80kg) moim celem jest 100kg na lawce(obecnie 80kg) nie chcial bym juz robic kaptura bo robie sie nie proporcjonalnie duzy do innych miesni i moj biceps tez jest ok z sila i wielkoscia(37cm obwod).Chodze na silke 4 razy w tygodniu a do tego Pilka nozna 2 razy w tygodniu i raz Rugby. Z gory dzieki za odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Mateusz519 coś Ci się chyba pomyliło pierwsza reklama to:
Moje Silne Drzewo Gdzie będzie Twoje drzewo? Wejdź na stronę i zdecyduj!
Po co dawać takiego linka z przekierowaniem sam możesz wkleić oryginalny.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1792 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8455
"Jakie odzywki brac zeby przybrac na sile i masie "

dobre pytanie ale chyba takich jeszcze nie wynaleziono

bigger stronger faster/ ON.
(proszę)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2450
dział odżywianie, jesli dieta jest kompletna to spróbuj inne formy kreatyny, bcaa możesz dorzucić zawsze, a białko stosuje się wg braków w diecie

"Nie trenujemy dla sportu.. no, nie do końca. Trenujemy by straszyć dzieci i oszałamiać kobiety"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tak jw. możesz dodać stacki kreatynowe, bostery NO

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 352
Wiem ze sie tylko uzupelnia ale ja jedzeac 5 posilkow dziennie i tak mam za malo bialka zeby byly optymalny przyrost

a tak pozatym to jakie sa suplementy zeby spalic tluszcz bo chcialbym spalic ok 3% zeby zezbe miec dobra( narazie jest dobra ale nie mam jeszcze kaloryfera a nogi biceps tric i resta jest ok) oczywiescie palenie tluszczu bym robil po tym jak skoncze silowy. Jaka kreatyne lepiej brac w tabletkach(biore ja teraz i jest przyrost masy ale nie ma przyrostu sily takiego) czy w proszku i to samo z glutamina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
chcesz miec 7% bfa?

jak nie masz kaloryfera przy 10% bfa to po prostu go nie masz.

ja z Twoich postow wnioskuje ze diete masz slaba.

Zmieniony przez - Precedens w dniu 2010-03-05 19:29:45

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 352
nie wiem wlasnie bo wszyscy mowial mi innaczej jedni ze mam posprostu ostro masy nawalic teraz a potem palic tluszcz a inni zeby nabierac masy potem palic szybko i potem znowu wkolko.

Moj trener od rugby powiedzial mi zebym wlasnie przybral masy do 86kg i spalil sobie troche tluszczu to wtedy bedzie mi latwiej grac w lidze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
i tak zrob jak powiedzial trener.

a co do cyklow to sa rozne, sa cykle dlugie na masie pozniej na redukcji i krotkie, zalezy od preferencji i rekcji organizmu. najczesciej jest pare miesecy masy, pozniej pare redukcji, w miedzyczasie regeneracja.

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 352
a co ile regeneracje robic??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
zalezy tylko i wylacznie od Ciebie i rekacji Twojego ciala na trening. regeneracja jest zawsze po cyklu treningowym, nie ma tak, ze cwiczysz 5 lat bez przerwy.

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 352
to to wiem ale wlasnie chce sie dowiedziec ile to powinno trwac bo po ostatnim tydzien regeneracij zrobilem i jak wrucilem na silke to na lawce podskoczylo 3kg max rep
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja Scorch + dyma Burn

Następny temat

XP+cm3

WHEY premium