SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie białko;gainer - wzrost - 181, waga - 77

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1033

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

21

Waga

77

Wzrost

181

Cel treningowy

Przyrost masy mięśniowej

Staż treningowy na siłowni

3 miesiące co roku (może mniej)

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

sztangielki (14kg), drążek ścienny

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

2 lata temu kreatyna (2 miesiące), rok temu bcaa(2 miesiace)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 22
Witam, czy mógłbym prosić o rade w kwestii doboru białka bądź gainera? Co do ćwiczeń, to ćwiczę na drążku. Praktycznie wygląda to tak, że ćwiczę każdego roku przez bagatela 3 bądź 4 miesiące i mam przerwę. W chwili obecnej chcę wziąć się poważnie za ćwiczenia z powodu większej ilości wolnego czasu. Dzięki wielkie.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ale tylko na samym drążku trenujesz podciąganie i nic więcej ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jak nie ma diety to suplementy zbędne

No i tym bardziej przy takim treningu


Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2016-10-06 08:14:17

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Jak koledzy poza tym to tu bym raczej redukcję widziała.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
J/W

Redukcja byłaby tutaj rozsądnym konceptem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 22
W takim razie mógłbym prosić o porade w kwestii diety, suplementów, treningu na siłowni? Dziękuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Liczysz zapotrzebowanie kaloryczne (wzór z tematów podwieszonych działu odżywianie) odejmujesz 300 kcal, układasz dietę przyjmując 2 g białka na kg masy ciała, 1 g tłuszcz, reszta ww. Plan treningowy bierzesz z artykułu pierwszy rok treningów lub szukasz treningu domatora. Suple na początku są zbędne.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening ma atlasie

Następny temat

Trening na siłowni

WHEY premium