SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Jaki trening wybrać?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 297

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 336
Cześć, moje doświadczenie ma już około rok. Jaki trening wybrać? FBW, Split czy push pull. Chce nabrać jak największej masy mięśniowej, najbardziej chciałbym poprawić barki oraz plecy a wiem, że na treningu FBW ciężko ustalić priorytet. Jeżeli miałby być to split ( najwięcej osób to doradza ) to jak dodać ten peoorytet na tę partię? Poprostu dodać 1/2 ćwiczenia więcej niż normalnie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 2413 Napisanych postów 38313 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 285715
Witaj,
wypełnij ankiete działu bo kompletnie nic o tobie nie wiadomo.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2818 Napisanych postów 39694 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 304143
W ciemno nie doradzimy niestety.

Napisz wszystkie informacje o sobie i wtedy będziemy mogli rozmawiać.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowa Ciała

Następny temat

Trening bicepsa

IFBB Diamond Cup Warsaw Ptak Expo - CD. IFBB Diamond Cup Warsaw Ptak Expo - CD. 6 zasad sukcesu wg Arnolda Schwarzeneggera 6 zasad sukcesu wg Arnolda Schwarzeneggera Białko serwatkowe plus trening w spalaniu tłuszczu: co najlepsze?! Białko serwatkowe plus trening w spalaniu tłuszczu: co najlepsze?! Jeff Seid - najmłodszy zawodnik IFBB PRO w historii Jeff Seid - najmłodszy zawodnik IFBB PRO w historii Zimne napoje zwiększają wytrzymałość Zimne napoje zwiększają wytrzymałość Dlaczego moje przedramiona nie rosną? 5 błędów w treningu przedramion Dlaczego moje przedramiona nie rosną? 5 błędów w treningu przedramion Martwy ciąg klasyczny czy hex-bar? Który lepszy? Martwy ciąg klasyczny czy hex-bar? Który lepszy? Legalna lasagne Legalna lasagne