SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to się stało- zagadka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Wstałem dzisiaj rano i spojrzałem do lustra, patrze i jakiś większy jestem. Zdziwiło mnie to jeszcze bardziej, bo wczoraj wieczorem byłem na grillu z kumplami, zjadłem pół kilo wołowiny, 200g chipsów, wypiłem piwo i pewnie 1.5 l wina półsłodkiego, 2 kronmki chleba i... listek mięty byłem tak samo pełny jak nawalony. Wcześniej wyszedłem na spacer 2 godzinny na słoneczko, ale nie bez koszulki, bo za bardzo paliło więc trochę przypaliły mi się przedramiona i kark, ale nic więcej.

Wstaje rano, wypoczęty jak nigdy i ponad + 1 cm w kablu i proporcjonalnie na innych obwodach. Może ktoś wytłumaczyć mechanizm tego zjawiska?

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
www.wrozka.com.prv.pl

moze poprostu dlugo spales, i organizm odbudowal wlokna po wczesniejszym treningu
ja mam tak jak np. cwicze i po tygodniu patrze w lustro i widze ze jednak troche klata wieksza, barki bardziej wyostrzone itd

Zmieniony przez - k3ho w dniu 2005-05-29 09:49:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Moze zalało Cie wodą od kreatyny w wołowinie

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
tez tak mam. tylko przygotuj sie ze za 2-3 dni zwiekszy ci sie "maciej"
woda, super duzo ww, zarcie i "masa" gotowa

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
efekt naładowania , woda glikogen no i może tłuszcz

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
W życiu nie miałem takiej myślonki, ale fajnie już wieczór a nic nie spada. No ale metoda masowa pierwsza klasa. Masa szybko, łatwo i bardzo przyjemnie Powtórzyłbym to jeszcze takie party z pare razy przed CKD żeby zobaczyć czy zawsze tak działa. Zrobiłbym później diete pt. "MM 4000" czyli Melanż Masa 4000 kcal w jeden wieczór, fakty nie mity

Niestety nie zdąrze stestować metody, bo za tydzień przechodzę na CKD. Rygor musi być

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
nie przechodz na ckd, wyprobuj ten cykl jeszcze raz moze odkryles tajemnice masy.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
domer, kreatyna to to nie była. dopiero co skończyłem puszke krety i absolutnie nic nie odczułem, nawet pompy zacząłem już snuć różne podejrzenia co do tej krety...

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
domerowi chodzilo o kreatyne z wolowiny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
k3ho, taa, sekret masy hardcorowej wolę nie wiedzieć jakbym wyglądał po kilku takich melanżach. teraz zobacze co się będzie dziać z tymi dodatkowymi centymetrami, pewnie powoli zjedzie, ale kto wie.

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
wiem, że z wołowiny. zaznaczam tylko że kreta albo na mnie nie działa albo ja miałem jakieś walone mono.

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej

Następny temat

siemie lniane

WHEY premium