SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Idzie zima, a masy ni ma - Dziennik treningowy Przemasso

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Konto na forum posiadam juz około roku. Przez ten czas nauczylem sie duzo w kwestiach treningu, odzywiania i innych aspektow cwiczen silowych. Wczesniej cwiczylem troche czasu ACT, zbierajac do kupy bedzie ok 3 miesiecy. Niestety dieta kulala, zabraklo motywacji i rzucilem na jakis czas trening. Juz od okolo miesiaca przymierzalem sie zeby zaczac cwiczyc od nowa, ale co raz cos wypadalo i dopiero dzis startuje. To nie bede sie juz tutaj dalej rozpisywal teraz dam wymiary:
Wiek 15
Waga 58.4 - z rana na czczo
Wzrost 175.5
Cel do osiągnięcia MASAAAAA!
Staż razem ok 3 miesiace ACT.
Aktywność fizyczna wedlug mnie odpowiednia
obwod bicepsa 27
obwod klatki (pod lopatkami/na sutkach/wydech) 83
obwod uda (dlugosc kciuka i palca wskazujecgo nad kolanem) 45
obwod lydki 37
obowd przedramienia 24.5
obowd pasa (pod pepkiem) 75

Oto moj plan treningowy:
Nogi: Przysiady ze sztanga na barkach 3s
Plecy: wioslo 3s
martwy ciag 3s
Klatka: wyciskanie sztangielek w lezeniu na lawce plaskiej
Barki: Wyciskanie sztangielek stojac 2s
Biceps: Uginanie ramion ze sztangielkami z supinacja nadgarstka 2s
Triceps: WYCISKANIE "FRANCUSKIE" JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIE 2s

Dieta: dokladnej nie ma, poprostu jem co trzeba i nie licze dokladnie kcal.

Co do zdjec. Mam troche, tylko ze jakos jest slaba (komorka 2mpx).
Kiedy wezme aparat i zrobie w ladnej jakosci.

Dobra zyczcie mi powodzenia. Jeszcze pol godziny musze odczekac i pierwszy trening ;]

Zmieniony przez - Przemasso w dniu 2009-10-05 18:42:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
puki co musze wbic sie w rytm treningow jak pisalem. Jak juz zalapie to wtedy dopiero pomysle nad FBW bo puki co 4wf+5 treningow boksu tygodniowo to juz duzo a FBW dokladac to naprawde konkretnie wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
powodzenia!!! bd zaglądał, bo ciekawie się zapowiada ;)

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
5 październik 2009

Trening:
Nogi: Przysiady ze sztanga (zamienilem na sztangielki) na barkach 3s 12/12/12 powt 7.5/10/10 kg +gryf 1.5kg (na jedna reke)
Plecy: wioslo 3s 12/12/12 powt 22/22/22 kg
martwy ciag 3s 12/12/12powt 22/27/27 kg
Klatka: wyciskanie sztangielek w lezeniu na lawce plaskiej 3s 12/12/12 powt 7.5/7.5/7.5 kg +gryfik 1.5kg
Barki: Wyciskanie sztangielek siedząc 2s 4/8 powt 7.5/5 kg +gryfik 1.5kg. Tutaj poprostu barki nie wyrobili zarzucilem na poczatku za duzy ciezar i spalilem serie.
Biceps: Uginanie ramion ze sztangielkami z supinacja nadgarstka 2s
12/12 7.5/7.5 kg + gryfik 1.5
Triceps: wyciskanie "francuskie" jednoracz sztangielki w siadzie 2s 6/6 2.5/2.5 +1.5 gryfik -to cwiczenia jest naprawde trudne chyba bede musial je robic samym gryfikiem zeby zrobil z 10-12powt.

Osobiste odczucia na temat treningu:
Pierwsze w moim zyciu FBW zakonczone. Odczucia po treningu pozytywne. Czuje miesnie, na samym poczatku przy ostatniej serii MC to z ud galareta normalnie.
Porownujac FBW do ACT zauwazylem, ze czuje jakby inny rodzaj zmeczenia. Tam najczesciej bylem caly zalany potem i moje cialo bylo oglnie zmeczone, po FBW nie jestem mocno zalany potem, ale za to czuje ze miesnie zrobili swoje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5240
Powodzenia w treningach.

Widzę, że wszyscy mają swoje dzienniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
napisz jaki masz sprzęt jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do sprzetu to niezbyt domowy a dokladnie: ławeczka, 55kg obciazenia, gryf prosty i lamany, gryfiki do sztangielek, drazek

Zmieniony przez - Przemasso w dniu 2009-10-05 21:16:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm to nie lepiej robić wyciskań na barki, biceps i triceps sztangą?
wg mnie jest to wygodniejsze i lepsze bo ćwiczysz w jednakowy sposób ręce jak masz np. lewą słabszą to hantlem możesz techniki bardzo nie przestrzegać a sztangą to już tak się nie da.
ale to oczywiście moje sugestie.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piter dzieki za sugestie na nastepnym treningu zoabcze jak zadzialaja na mnie cw. ze sztanga. SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
już mi dałeś soga wcześniej więc tego traktuje jako duchowego ćwicz i łap masę. powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
Wstaw fotki, żeby można było potem zobaczyc jaki progress odnotowałeś;] Powodzenia życzę!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
Porownujac FBW do ACT zauwazylem, ze czuje jakby inny rodzaj zmeczenia. Tam najczesciej bylem caly zalany potem i moje cialo bylo oglnie zmeczone, po FBW nie jestem mocno zalany potem, ale za to czuje ze miesnie zrobili swoje.


to pewnie dlatego, że act ćwiczyłeś na wytrzymałość, żeby się przygotować właśnie do takiego treningu i jak widać świetnie się przygotowałeś

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wystające (widoczne) żyły

Następny temat

plecy-trening

WHEY premium